Harry ir Meghan sūnus – jau žvaigždė: vienas poelgis išspaus ašarą

Nepaisant to, kad princas Harry ir jo mylimoji hercogienė Meghan Markle šeimos pagausėjimo sulaukė vos gegužės mėnesį, vaikelis jau rimtai prisideda ir prie tų vertybių, kurias skatina jo tėvai.

11

Visai neseniai užsienio žiniasklaida paviešino itin gražų žingsnį, kurį Harry ir Meghan padarė savo sūnaus vardu.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistas paranojiškas karališkosios šeimos elgesys: Markle davė griežtą reikalavimą

Pasirodo, kad visai neseniai Archie vardu buvo paaukota 6161 eurų Mozambike esančiai Guinjata miesto labdarai. Jos metu renkami pinigai naujam baseinui įrengti bei vietinių plaukimo pamokoms. Negana to, berniukas kartu su tėvais išvyko ir į turą Afrikoje.

Pasak užsienio žiniasklaidos, nepaisant to, kad Mozambike esantis Guinjata miestas yra įsikūręs pakrantėje, vietiniai žmonės nemoka plaukti, todėl per metus čia nuskęsta apie 12 žmonių. Dėl šios priežasties mieste sumanyta pastatyti baseiną, kuriame vaikai būtų mokomi plaukimo trenerių. Tikimasi, kad tai padės ne tik gelbstint žmonių gyvybes, bet ir siekiant pagerinti įdarbinimo galimybes, nes minėtas miestas ima klestėti kaip turistinė vieta.

Tiesa, nepaisant to, kad šią auką Harry ir Meghan stengėsi padaryti kuo įmanoma slapčiau, organizacija netrukus išsiaiškino, kas yra to kaltintinkai, todėl neslėpė, kad mintis apie tai, kad prie labdaros prisidėjo karališkoji šeima, jiems buvo be galo netikėta ir maloni.


Rašyti komentarą...
E
Ech
2019-09-29 11:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Spektakliai, spektakliai, spektakliai... Nė kruopelytės nuoširdumo.
Atsakyti
-8

J
Jore
2019-09-29 16:02:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai berniukas išvyko su tėvais,kaip šaunu ,kad nusivežė tėvus,o tik 4 mėnesių
Atsakyti
-3

D
Danielė
2019-09-29 16:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia nori pralenkti brolio šeimą , bet artistė nieko nelaimės , o tik dar labiau išduoda , kaip švaistomi JK biudžeto pinigai , norint sau garbės
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų