Gyvenkite apartamentuose, kuriuose F. Sinatra rengė vakarėlius

Niujorke parduodami apartamentai, kuriuose gyveno legendinis JAV atlikėjas Frankas Sinatra (Frank Sinatra), praneša agentūra AFP.

„Gyvenkite apartamentuose, kuriuose F. Sinatra rengė vakarėlius“, - rašoma „Twitter“ tinklu išplatintoje nekilnojamojo turto agentūros „Rubicon Property“ žinutėje. Už keturių kambarių apartamentus tikimasi gauti 7,7 mln. dolerių (6,3 mln. eurų).

Moterų numylėtinis F. Sinatra šiuose apartamentuose Manhetene gyveno septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Iš jų terasos atsiveria puiki panorama į Yst Riverio upę. Apartamentuose yra keturi vonios kambariai, kūno rengybos studija, stikliniai sraigtiniai laiptai , o greta - netgi nedidelė golfo treniruočių aikštė.

Apie audringus F. Sinatros vakarėlius buvo plačiai žinoma. Tarp jo svečių buvo Merlin Monro (Marilyn Monrore) ir Džonas F. Kenedis (John F. Kennedy).

F. Sinatra buvo vienas didžiausių XX amžiaus pramogų pasaulio atstovų. Jis visame pasaulyje išgarsėjo tokiomis savo dainomis, kaip „New York, New York“, „Strangers in the Night“ ir „My Way“.

F. Sinatra už savo muziką buvo apdovanotas 11 „Grammy“ statulėlių, o už vaidmenį filme „Iš čia į amžinybę“ - prestižiniu „Oskaru“.

Keturiskart vedęs F. Sinatra mirė 1998-aisiais. Jam buvo 82 metai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų