Guillermo del Toro siaubo filmas „Nepasotinamas alkis“ pristato naują monstrą

Siaubo drama „Nepasotinamas alkis“ (angl. „Antlers“), naujausias „Oskaro“ laureato ir prodiuserio Guillermo del Toro pasakojimas apie paslaptingus, keistus ir logišku protu nepaaiškinamus dalykus, netrukus pasieks kino teatrus.

Filmo tema puikiai tinka ne tik artėjančiam Helovinui, bet ir dabartiniam post-karantininiam sezonui. Siaubo dramoje „Nepasotinamas alkis“ pagrindinį mažo Oregono (JAV) miestelio mokytojos vaidmenį atlieka aktorė Keri Russell („Beždžionių planetos aušra“). Ji ir jos brolis, kurį vaidina Jesse Plemons („Džiunglių kruizas“), atskleidžia siaubingą tiesą apie baisią paslaptį slepiantį paauglį (aktorius Jeremy T. Thomas).

O paslaptis susijusi su „Vendigo“, mitologine būtybe, pikta dvasia, kilusia iš „Algonkų“ legendos.

„Vendigo pateikia labai, labai konkrečias detales, kurių reikia laikytis.“ – dar 2020 m. liepą Guillermo del Toro aiškino „Vendigo“ svarbą. „Pavyzdžiui, šiam monstrui ragai yra būtini. Bet aš pasakiau: „Turime atsiminti, kad kuriame ne pabaisą, o dievą.“ Taigi jo dizaine turi būti elementų, kurie būtų visiškai nenatūralūs, beveik siurrealistiški arba abstraktūs.“

REKLAMA

Savo pirmąjį siaubo filmą režisuojantis Scott Cooper teigia, kad to nebūtų ėmęsis be Guillermo del Toro, kaip prodiuserio, paramos.

„Guillermo mąsto daug, daug gilesniu lygmeniu. Jei kalbame apie monstrą, ką daro ši žudikiška dvasia, tai ji kilusi iš žemės centro – jos plutos, rūdos, žarijų – taip atrodo Vendigo.“ – teigia siaubo dramos „Nepasotinamas alkis“ režisierius S. Cooper. „Bet jo [monstro] neįtikėtinai gražus dizainas.“

Siaubo filmas „Nepasotinamas alkis“ yra paremtas stulbinančia Nick Antosca apysaka „Tylus berniukas“ (angl. „The Quiet Boy“) ir kol kas sulaukia solidžių kritikų atsiliepimų. Pažymima, kad filmą baisiu paverčia ne nuolat juntama įtampa ar baimę kurianti filmo mechanika, bet tai, kaip filmo kūrėjai įsiskverbia į savo dviejų pagrindinių veikėjų mintis. Ir nors siaubo žanras nebūtinai yra aktorės Keri Russell darbinis arkliukas, bet ji yra stiprus pasirinkimas. Anksčiau K. Russell vaidino trileriuose „Tamsus dangus“ (angl. „Dark Skies“) ir „Kreivė“ (angl. „The Curve“).

Pastaruoju metu kino pramonėje pastebima nauja tendencija, kad filmai premjeros dieną pasirodo ne tik kino teatruose, bet ir vaizdo transliavimo platformose internetu, tačiau siaubo filmas „Nepasotinamas alkis“ bus išleistas 2021-ųjų spalio 29 dieną tik kino teatruose. Tai reiškia, kad filmo nebus galima pažiūrėti namuose, kol nepasibaigs jo rodymas kinuose.

Vėliau, siaubo filmų žanro gerbėjai galės filmą pažiūrėti per skaitmenines vaizdo transliavimo platformas, tokias kaip „YouTube“, „Amazon Prime“, „iTunes“, „Google Play“ ir kt.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų