Grupių „ŠarkA“ ir „Naujosios pupytės“ merginos figūras dailino diržais

Antradienio vakarą šou ir kultūros pasaulio atstovai sportiškai nusiteikę rinkosi į vieną iš Vilniuje esančių sporto klubų „Impuls“. Čia jie turėjo progą pirmieji išbandyti naujos kartos TRX funkcines treniruotes su diržais. Figūrą itin saugančios gražuolės Irūna Puzaraitė su seserimi Ineta, „ŠarkA“ merginos Gintarė Valaitytė, Ieva Stasiulevičiūtė ir Kristina Ivanova ir net balerūnas Nerijus Juška ne tik išbandė naująsias treniruotes, bet ir sudalyvavo labdaringame diržų aukcione.

Pavyzdį, kaip reikia naudotis naujaisiais treniruokliais, parodė grupės „ŠarkA“ dainininkės. Krykštaudamos estafetę jos perdavė N. Juškai, kuris improvizuotai treniruotei ryžosi net vilkėdamas džinsus.

Vėliau surengtame diržų, turinčių savas istorijas, aukcione, pirmasis buvo parduotas „Naujųjų pupyčių“ „diržas-centimetrijus“. Šis praktiškas daiktas už 50 litų atiteko aktyviai aukcione dalyvavusiai „Studentei“ Inetai Puzaraitei. Pati Ineta taip pat nebrangiai pardavė vieną iš savo diržų. Kaip prasitarė pati dainininkė, kadaise šiuo diržu ji grasino sesei Irūnai.

REKLAMA

N. Juška į aukcionui paaukojo Toreodoro diržą, kuriuo jis buvo pasipuošęs šokdamas balete „Karmen“. Šis kolekcinę vertę turintis daiktas sudomino aktorių Aistį Mickevičių - jis jį kaip mat įsigijo.

Kone brangiausiai savąjį diržą pardavė linksmai nusiteikusios „ŠarkA“ merginos - už jį „Impuls“ sporto klubo vadovas Vidmantas Šiugždinis sumokėjo 125 litus. Jis taip pat įsigijo ir olimpinės čempionės, šaulės Dainos Gudzinevičiūtės diržą.

Aukcione savo diržus pardavė ir prie Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos sporto salės įrengimo prisidėjo šokėja Viktorija Engelhart-Bajor ir Mantas Wizard.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų