impuls

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „impuls“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „impuls“.

Kyla sveikatingumo banga Lietuvoje – lankytojų sparčiai padaugėja po Naujųjų

Sporto industrijos atstovai sako, kad sportuoti tampa ne tik populiaru leidžiant laisvalaikį, bet jau formuojasi ir stipri tokių paslaugų rinka. Šis sektorius nuolat plečiasi tiek pasaulyje, tiek lokaliai, o tai rodo vis didėjantį žmonių susidomėjimą sportu, sveikata ir gyvenimo būdo temomis. Sporto klubų atstovai pastebi žmonių susidomėjimą sporto salėmis, augančius lankytojų srautus, „Naujųjų metų pažadų“ laikotarpio efektą.
2024-02-29

„Impuls“ darbuotoja pasisavino dešimtis sporto klubo abonementų: įmonei tai kainavo virš 12 tūkst. eurų

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje klaipėdietė kaltinama pasisavinusi didelės vertės turtą, rašoma pranešime žiniasklaidai. Moteris kaltinama tuo, jog ji, einamų pareigų UAB „Impuls LTU“ Klaipėdos filialo sporto klube pagrindu turėdama apibrėžtus įgaliojimus ir būdama materialiai atsakinga už jai patikėtą įmonės turtą, siekdama asmeninės turtinės naudos, pasisavino 24 sporto klubo abonementus.
Kriminalai 2023-07-31

Dalis uždarytų „Impuls“ baseinų Vilniuje ir Panevėžyje rugpjūtį vėl veiks

Sporto klubų tinklas „Impuls“ rugpjūtį vėl atidarys pernai dėl išaugusių energijos kainų uždarytus baseinus Panevėžyje ir Vilniaus Fabijoniškių gatvėje esančiuose klubuose, pranešė bendrovė. Kitų baseinų, esančių Šiauliuose ir Vilniaus Ozo gatvėje, veikla kol kas nebus atnaujinta. „Laimei, dabar kainos, nors ir išlieka aukštesnės nei priešpandeminiais metais, po truputį stabilizavosi, todėl operatyviai ėmėmės planuoti veiklos atnaujinimą.
2023-06-12
REKLAMA
Patiks aktyvaus laisvalaikio mėgėjams: kviečia išbandyti nemokamą pramogą  Patiks aktyvaus laisvalaikio mėgėjams: kviečia išbandyti nemokamą pramogą

Patiks aktyvaus laisvalaikio mėgėjams: kviečia išbandyti nemokamą pramogą

Vilniečiai ir miesto svečiai visą vasarą galės nemokamai sportuoti specialiai tam sukurtoje erdvėje, kurios atidarymas – jau birželio 1 dieną. Čia vyks įvairaus intensyvumo treniruotės su profesionaliais treneriais, edukacijos, diskusijos apie sveiką gyvenseną bei kitos pramogos. Aktyviausių laukia prizai. „Kviečiame visus vilniečius bei miesto svečius aktyvuoti vasarą naudingai ir linksmai leidžiant laiką gryname ore.
2023-05-31

Naujos detalės „Impuls“ baseine nuskendusio vaiko istorijoje: teismas paskelbė verdiktą

Vilniaus apygardos teismas dėl berniuko nuskendimo baseine pirmadienį visiškai išteisino buvusią sostinės sporto klubo „Impuls“ direktorę Neringą Budrytę. Anksčiau moteris buvo pripažinta kalta dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pažeidžiant nustatytas specialiąsias elgesio saugumo taisykles ir tarnybos pareigų neatlikimo.

LTG išbando Ukrainos „Impuls“ lokomotyvų saugos sistemą

Žiniasklaidai paviešinus, kad valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) perka rusiškos lokomotyvų eismo saugos sistemos priežiūros paslaugas, LTG pranešė jau išbandanti Ukrainos gamintojo „Impuls“ sistemą.  Pasak įmonės, ukrainiečių sistema jau įdiegta keturiuose lokomotyvuose ir išmaniajame diagnostikos riedmenyje.
Aktualijos 2023-02-22

Neįmanoma ištrūkti iš sporto klubo pinklių: sutartį pratęsia patys, nesumokėjus grasina antstoliais

Dalis žmonių prasidėjus Naujiems metams pasižada sveikai gyventi. Tokio pažado pernai laikėsi ir vilnietė Miglė, tačiau narystė sporto klube jai atnešė ne gerą savijautą, bet galvos skausmą dėl skolų ir grasinimų antstoliais. Moteris tikina, kad sporto klubas klaidina klientus, keičia sutartis be jų žinios. Tuo metu sporto klubo vadovas tikina, kad patys klientai nesupranta sutarčių.
2023-01-11

Dėl baseine nuskendusio 7-mečio teismas kalta pripažino buvusią „Impuls“ direktorę

Teismas sostinės sporto klubo „Impuls“ nuskendusio mažamečio byloje pripažino kalta buvusią klubo direktorę. Kaip ketvirtadienį pranešė Generalinė prokuratūra, Vilniaus apylinkės teismas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pažeidžiant nustatytas specialias elgesio saugumo taisykles ir tarnybos pareigų neatlikimo pripažino kalta N. B. ir skyrė jai galutinę trejų metų laisvės atėmimo bausmę jos vykdymą atidedant tokiam pačiam laikotarpiui.

Dėl išaugusių energijos kainų „Impuls“ keturiuose sporto klubuose stabdo baseinų zonų veiklą

Dėl išaugusių išlaidų energijai sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ keturiuose sporto klubuose laikinai stabdo baseinų zonų veiklą. Šių klubų lankytojams bus suteikta galimybė lankyti baseinus kituose keturiuose „Impuls“ klubuose. Juose ilginamas baseinų ir sporto salių darbo laikas, siūloma daugiau treniruočių, rašoma pranešime žiniasklaidai.
71
2022-09-05

Per pirmąsias sausio savaites – neįmanoma patekti į sporto klubus, užgrūsti: perspėjo, ko šiukštu nevalia pamiršti

Prisipažinkite, ir jūs naujuosius metus pradėjote pasižadėję imti sportuoti, numesti svorio, skaityti daugiau knygų, taupyti pinigus, daugiau keliauti... Sporto klubai pastebi, kad po Naujųjų į sales išties susirinko daugiau sportuojančių, tačiau treneriai jau dabar mano, jog netrukus jų motyvacija išblės. Sporto klubai pasakoja, kad sausis beveik kiekvienais metais yra tas mėnuo, kai salėse daugiausia žmonių.
REKLAMA
REKLAMA

Verslas galimybių paso panaikinimo laukia kaip šventės: gal leis pagaliau įkvėpti oro

Vyriausybė po truputį brėžia gaires, kada galėtume atsisakyti galimybių paso ribojimų. Šiuo metu kalbama, kad ribojimai galėtų būti švelninami pasiekus 300 užimtų COVID-19 pacientų lovų skaičių ligoninėse. Kai kurie verslininkai džiaugiasi pagaliau pasirodžiusia diskusija apie atlaisvinimus, o kiti sako, kad tai reikėjo padaryti jau seniai. Trečiadienį Vyriausybė patvirtino 300 lovų rodiklį, kurį pasiekus būtų atšaukiami arba sušvelninami ribojimai galimybių paso neturintiems žmonėms.

Verslininkai nesutaria dėl naujų ribojimų: kol vieni širsta, kiti prašo dar daugiau kontrolės

Trečiadienį Vyriausybė iš dalies pritarė kai kuriems ribojimams, kurie galiotų Galimybių paso neturintiems žmonėms. Ribojimus įvertinę verslininkai nesutaria – vieni labai džiaugiasi besikeičiančia tvarka, kiti piktinasi, kad sprendimai yra nelogiški, o treti prašo dar daugiau valstybės kontrolės. Tai esą motyvuotų ribojimų iš tikrųjų laikytis. Vyriausybė trečiadienį iš dalies pritarė naujiems ribojimams Galimybių paso neturintiems žmonėms.

Verslininkai įvertino idėją apriboti nepasiskiepijusių galimybes: yra tokių, kas svarsto kreiptis į teismą

Gali būti, kad nuo COVID-19 nepasiskiepusiems asmenims bus apribotos galimybės patekti į prekybos centrus ir maitinimo įstaigas bei gauti tam tikras paslaugas. Tam būtų pasitelktas pakoreguotas Galimybių pasas. Kol kai kurie verslininkai priešinasi Galimybių pasui ir mano, kad ėmus jį taikyti stipriai sumažės klientų srautai, yra ir tokių, kurie šios priemonės tikina laukę visą pandemiją, o nesulaukę atlaisvinimų žada kreiptis į teismą.

Vilnietę mamą šokiravo baseino darbuotojo klausimas apie sūnų: „ar jam su galva negerai?“

Su autizmo spektro sutrikimą turinčiu 8 metų sūnumi Benjaminu Vilniuje, Kareivių gatvėje įsikūrusiame „Impuls“ baseine apsilankiusi Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ tarybos narė Barbora Suisse liko šokiruota – iš darbuotojo išgirstas klausimas: „Ar jam su galva negerai, ar jūs jo neprižiūrit?“ ne tik pribloškė, bet ir įskaudino, todėl nemalonia patirtimi pasidalijo įraše socialiniame tinkle „Facebook“. Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo B. Suisse, ji pati negali supra...
2021-06-15

Nuo pirmadienio atsidaro sporto klubai: praneša, kaip dirbs

Nuo balandžio 26 d. pradeda dirbti sporto klubai. Skelbiama, kad, pavyzdžiui, dauguma „Impuls" narysčių bus atnaujintos automatiškai.  Sporto klubų tinklas pranešime rašo: „kadangi pagal LR Vyriausybės sprendimus negalime atnaujinti baseinų paslaugų, visiems klientams suteiksime 50% nuolaidą iki kol šios veiklos ir vėl bus leidžiamos". Už balandžio mėnesio 5 dienas narystės mokestį planuojama pateikti kartu su gegužės mėnesio sąskaita.
Aktualijos 2021-04-23

„Impuls“ klientai liko priblokšti: šimtai gavo prašymus susimokėti

Nors sporto klubai Lietuvoje dėl karantino veikti negali, „Impuls“ įmonės klientai liko kaip reikiant nustebę – liepta susimokėti už karantino laikotarpiu teiktas paslaugas. Į naujienų portalą kreipėsi skaitytojas Ignas (tikras vardas redakcijas žinomas – aut. past.), kuris teigė, kad nors „Impuls“ sveikatingumo tinkle sportuoja jau daugiau kaip metus, tačiau atsiųsta žinutė apie būtinybę susimokėti daugiau kaip 70 eurų išties nustebino.
2021-03-31

Baseinų valdytojai prašo Vyriausybės leisti vėl dirbti

 Lietuvoje veikiančių privačių baseinų valdytojai prašo Vyriausybės leisti atnaujinti veiklą. Ketvirtadienį jie išplatino kreipimąsi, prašydami panaikinti baseinų veiklai taikomus ribojimus, teigdami, kad jie yra pertekliniai. Anot pranešimo, kreipimąsi į Vyriausybę pasirašė baseinų „Plaukimo šeima“, „Impuls“, „Sveikame kūne sveika siela“, „Sporto infrastruktūra“, „Plaukimo klubas“, „Klaipėdos baseinas“ ir „Plaukimo mokykla“ valdytojai.
2021-02-25
REKLAMA
Mantas Garlauskas  Mantas Garlauskas

Vis dar neprisiverčiate sportuoti? Jungtiniam sveikatos, sporto ir mitybos specialistų pasiūlymui neliksite abejingi

Tebesitęsiant mobilumo ribojimams, sveikatos specialistai vis dažniau kalba, kad žmonių judėjimas yra nepakankamas ir netgi keliantis rimtų sveikatos pavojų. Sveikatingumo klubai taip pat stebi vis mažėjantį sportuojančiųjų nuotoliniu būdu entuziazmą. Išjudinti žmones šiuo metu tikrai sudėtinga – jiems trūksta motyvacijos ir žinių, o įtraukti į reguliarias mankštas nuotoliniu būdu išlieka iššūkiu.
2021-01-15
REKLAMA
Sveikatingumo klubų asociacija: priemonės perteklinės, mūsų veikla – ne kontaktinis sportas  Sveikatingumo klubų asociacija: priemonės perteklinės, mūsų veikla – ne kontaktinis sportas

Sveikatingumo klubų asociacija: priemonės perteklinės, mūsų veikla – ne kontaktinis sportas

Reaguodama į Vyriausybės sprendimą, griežtinant COVID-19 plitimo prevencijai taikomas priemones, uždaryti sveikatingumo klubus, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacija (LSKA) reiškia susirūpinimą, kad ši drastiška priemonė yra perteklinė ir turės neigiamų padarinių visuomenės sveikatingumui bei viso sektoriaus gyvybingumui. Kitų šalių pavyzdžiai rodo, kad įvedus ribojimus kitiems verslo sektoriams, sveikatingumo klubai liko veikti kaip prioritetinė veikla, svarbi žmonių sveikatai.
2020-11-04

Sporto klubai įspėja klientus dėl ilgalaikių sutarčių sustabdžius veiklą

Antradienį, po to kai Vyriausybė pranešė apie griežtesnes karantino sąlygas visoje Lietuvoje, į klientus kreipėsi ir sporto klubai. Jie informuoja, kol kas veikiantys, o jeigu to negalės daryti, narystes pratęs automatiškai. Kaip jau skelbta, antradienį aptartus griežtesnius ribojimus Vyriausybė galutinai turėtų patvirtinti per trečiadienio posėdį.  Planuojama, kad griežtesni ribojimai, tarp kurių numatytas, ir sporto klubų uždarymas, įsigalios nuo šeštadienio.
2020-11-03
REKLAMA
„Impuls“ ir „Lemon“  „Impuls“ ir „Lemon“

Sudaro sąlygas sportuoti visiems – griežtėjant ribojimams, kviečia ir į klubą internete

Dalyje šalies savivaldybių sugriežtinus sporto klubų veiklos sąlygas ir ribojant lankytojų skaičių, „Impuls“ ir „Lemon“ siūlo alternatyvą. Sportuoti lankytojai kviečiami ir nuotoliniu būdu, į interneto sporto klubą ONLINE. Dalis treniruočių jau transliuojamos kasdien sporto klubų „Facebook“ paskyrose, prie jų nemokamai gali prisijungti visi norintieji.
2020-10-30
REKLAMA
Sporto salės dezinfekavimas  (nuotr. Shutterstock.com) Sporto salės dezinfekavimas  (nuotr. Shutterstock.com)

„Impuls“ ir „Lemon“ sporto klubai stiprina saugumo priemones

„Impuls“ bei „Lemon“ sveikatingumo klubai, siekdami užtikrinti dar didesnį saugumą lankytojams bei darbuotojams, praneša, kad nuo šiol visi asmeniniai treneriai viso buvimo sporto klube laiku turės dėvėti veido kaukes, o grupinių užsiėmimų treneriai būti su kaukėmis iki pat treniruotės vedimo ir po jos. Taip pat treneriai kiekvienos darbo dienos pradžioje matuosis temperatūrą, kaip iki šiol jau darė registratūros darbuotojai.
2020-09-24
REKLAMA
Vilnius kviečia tapti sporto čempionais  Vilnius kviečia tapti sporto čempionais

Vilnius kviečia tapti sporto čempionais

Artėjant šaltajam metų sezonui Vilniaus miesto savivaldybė skelbia kampaniją „Tapk pats sau čempionu“, kuria kviečia sugrįžti į ištuštėjusius sporto klubus ir įgauti puikią sportinę formą. Prie kampanijos prisijungusios 93 sporto įstaigos ragina aktyviau užsiimti fizine veikla ir atkreipia dėmesį, kad sportuoti klubuose ir salėse laikantis taisyklių yra saugu.  Šiemet dėl COVID-19 buvo nukelti svarbūs pasauliniai sporto renginiai – Europos futbolo čempionatas ir Tokijo Olimpinės žaidynės.
2020-09-15
REKLAMA
Sportas (nuotr. stop kadras) Sportas (nuotr. stop kadras)

Sporto klubai – tik jauniems ir stipriems?

Jau rugsėjo viduryje „Impuls“ sveikatingumo klubuose Vilniuje startuoja „Be Active“ programa. Tai yra europinio projekto ir #BEACTIVE idėjos pagrindu sukurta programa, skirta skatinti vyresnių žmonių integraciją į aktyvią visuomenę. „Tai yra lyg tiltas į mankštinimosi ir sportavimo pasaulį. Ši priemonė padės suaugusiems, niekada nesportavusiems asmenims pamilti judesį ir sveikesnį bei aktyvesnį gyvenimą. Tai – unikali programa ir galimybė Lietuvos žmonėms pasukti sveikesniu gyvenimo keliu.
2020-08-20
REKLAMA
Vilniečiams – galimybė sportuoti prestižinio „HIlton“ viešbučio terasoje  Vilniečiams – galimybė sportuoti prestižinio „HIlton“ viešbučio terasoje

Vilniečiams – galimybė sportuoti prestižinio „HIlton“ viešbučio terasoje

Sveikatingumo ir sporto klubas „Impuls“ kartu su viešbučiu „Hilton Garden Inn Vilnius“ šiandien pristatė ypatingą naujovę vilniečiams ir Vilniaus svečiams. Nuo liepos 23 dienos, du kartus per savaitę, viešbučio terasoje bus renginiamos pilates treniruotės, kurių metu dalyviai ne tik galės pasikrauti fizinės energijos prieš darbus, bet ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiais Vilniaus vaizdais, atsiveriančiais nuo viešbučio terasos.  Būtent čia kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 7.50 val.
2020-07-23
REKLAMA
„Impuls“  „Impuls“

Po karantino „Impuls“ vėl atveria duris ir atidaro naują klubą Vilniuje

„Impuls“ sveikatingumo klubai po ilgo laukimo vėl atvers duris sporto mylėtojams. Net 6 sporto klubai savo veiklą atnaujins jau gegužės 20 dieną - du didžiausi „Impuls“ sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.) bei Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos „Impuls“. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos.
2020-05-14

Moteris pasipiktino sutartimi su sporto klubu – paaiškėjo, kad ji tokia ne viena

Sporto klubai pastaruoju metu skelbia įvairius pasiūlymus naujiems klientams pritraukti. Susigundę mažesnėmis kainomis žmonės nusprendžia – sportuosiu. Visgi klientai turėtų atkreipti dėmesį į sutartį – čia gali būti įtraukta sąlygų, kurios vėliau apsunkins abonemento nutraukimą ir galimai patuštins piniginę. Neseniai tv3.lt rašė apie skaitytoją Moniką, kuri 2018 m. rugsėjį internetu įsigijo „Impuls LTU“ sporto abonementą su minimaliu metų sutarties galiojimo terminu.
2020-02-22

„Hanner“ Vilniuje statys naują daugiabučių kvartalą

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ patvirtino perimanti daugiabučių kvartalo plėtros projektą, vystomą buvusioje valstybinės automobilių nuomos bendrovės „Autoūkis“ teritorijoje Vilniuje. Į pirmąjį etapą įmonė planuoja investuoti 11 mln. eurų. Šiuo metu teritorijoje Žirmūnuose, tarp autobusų parko, Lietuvos banko ir sporto klubo „Impuls“, griaunami pastatai, o statybos turėtų prasidėti vasarį. „Griovimo darbai bus vykdomi etapais, kaip ir visas projektas.
2020-01-22

Vilniuje iš sporto klubo evakuojami žmonės, pranešta apie galimą sprogimą

Sekmadienio vakare pranešta apie incidentą Vilniuje įsikūrusiame sporto klube. Pagal pirminę informaciją, pranešta apie galimą sprogimą. Žmonės iš sporto klubo evakuoti, į įvykio vietą išskubėjo gausios gelbėtojų pajėgos. TV3 ŽINIOS praneša, kad gaisras kilo sporto klubo rūsyje, techninėse patalpose. Apie sužeistus žmonės informacijos nėra.

Sostinėje tūkstantinės eilės – vaikams neužtenka vietos baseinuose

Registracijos į darželius kryžiaus kelius jau spėję pamiršti vilniečiai vėl išgyveno panašų košmarą – strigo vaikų registracijos į baseiną sistema. Nors miesto valdžia tvirtina, kad sistema veikia sklandžiai, daugelio tėvų tai nedžiugina, nes daugiau nei 2 tūkst. mažųjų sostinės gyventojų laukia eilėje į baseiną. Registracijos į baseiną Vilniuje sistema buvo trumpam sutrikusi rugsėjo 5 d., kai vienu metu buvo itin išaugęs prisijungimų prie sistemos skaičius.

Buvusiam seimūnui atimtos vairavimo teisės

Vilniaus miesto apylinkės teismas buvusiam Seimo nariui Gintautui Mikolaičiui už vairavimą neblaiviam antradienį skyrė 3 tūkst. eurų baudą, jam taip pat dvejiems metams atimta teisė vairuoti. Iš buvusio parlamentaro dar nuspręsta išieškoti 4 tūkst. eurų siekiančią automobilio vertę, BNS pranešė teismas.
Kriminalai 2019-01-22

Teisme atverta girto vairavusio seimūno byla

  Neblaivus vairavęs buvęs Seimo narys Gintautas Mikolaitis pripažįsta kaltę ir teigia apgailestaujantis.   „Taip, pilnai prisipažįstu ir gailiuosi. Esu pats kaltas“, – Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdyje sakė buvęs parlamentaras. Jam iškelta baudžiamoji byla dėl vairavimo išgėrus – lapkritį sulaikyto G. Mikolaičio kraujyje buvo rasta 2,14 promilės alkoholio. Po įvykio vairuotojas sakė išklausęs paskaitas apie vairavimą ir alkoholio žalą.
Kriminalai 2019-01-08

Perspėja vyresnius žmones: sportas gali atsisukti kitu galu

Šį rudenį sporto klubuose užgeso net dviejų vyresnio amžiaus žmonių gyvybės. Mat, pasirodo, sporto sales, pirtIs ir baseinus užplūdę senjorai dažnai yra linkę savo fizinę būklę gerokai pervertinti, prie treniruoklių persistengti ar pirtyje persikaitinti taip keldami didžiulį pavojų savo sveikatai ir gyvybei, o sporto klubai reaguodami į situaciją ir norėdami apsisaugoti nuo nelaimių ateityje yra priversti diegti papildomas saugos priemones.

Vitulskienė atskleidė, kam jaučia didžiulę priklausomybę

Ne kartą viešumoje drąsinusi merginas, kad svoris nieko nereiškia, o „plius dydis“ yra nelygus nutukimui ar nesveikam gyvenimo būdui, garsaus operos solisto Merūno Vitulskio žmona, TV laidos vedėja ir mados namų savininkė Erika Vitulskienė pripažįsta esanti priklausoma nuo sporto ir į salę žengianti dėl visai kitų tikslų. „Aš į sporto salę einu dėl laimės hormonų, norėdama save išbandyti, įveikti, rasti vidinį balansą.
2018-12-06

Pirmadienį mirė „Impuls“ lankęsis žmogus

Pirmadienį sporto klube „Impuls“, Fabijoniškių g., lankęsis žmogus. Vyras mirė greitosios pagalbos automobilyje. Tai tv3.lt patvirtino sporto klubo atstovai. Vyras (gimęs 1945 m.) sportavo baseine, kai 10.30 val. jam pasidarė bloga. Kaip teigė sveikatingumo klubų „Impuls“ tinklo vadovas Antanas Sakalauskas, 73-metų vyras pirmadienio rytą sporto klube lankėsi kartu su žmona.

Situacija šalies baseinuose: saugumui užtikrinti trūksta ne tik profesionalių gelbėtojų

Lietuvos baseinuose dirbantiems gelbėtojams mokami 6 kartus mažesni atlyginimai negu už tokį patį darbą užsienyje. Todėl profesionalių gelbėtojų šalies baseinuose itin trūksta. Kaip ir gelbėjimui skirtos įrangos. Be to, mūsų šalyje iki šiol nėra jokios nuostatos dėl gelbėtojų baseinuose privalomo budėjimo ir gelbėtojų kvalifikacijos standartų. Rugsėjo 4 d. rytą, Klaipėdos sporto klube „Impuls“ įvykusi nelaimė nusinešė ilgamečio plaukiko gyvybę.

Sporto klube „Impuls“ mirė vyras

Klaipėdoje, sporto klubo „Impuls“ baseine netikėtai mirė 60-metis vyras. Kaip skelbia naujienų portalas lrytas.lt, remdamasis Klaipėdos policijos atstovais, nelaimė įvyko apie 8 val., Liepų gatvėje esančiame sporto klube. Atvykę medikai vyrui, gimusiam 1958 metais, konstatavo mirtį – pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2018-09-05

V. Baumila atskleidė, ką teko iškęsti dėl gražaus kūno: badavimas, sportas – kas iš tiesų veikia?

Dainininkas Vaidas Baumila pripažįsta, kad atletiška kūnas – privalumas. Atlikėjas ne vienerius metus žaidžia krepšinį, intensyviai treniruojasi sporto salėje, o nepasportavęs bent kartą savaitėje, pripažįsta jaučiantis sportines „pagirias“. Tiesa, ne tik aktyvus gyvenimo būdas lemia nepriekaištingą jo fizinę formą. Vaidas neseniai pradėjo taikyti ir protarpinio badavimo (angl. Intermittent Fasting) metodiką. „Gera fizinė forma – tikrai labai svarbus dalykas.
2018-05-22

Vitalijus Cololo – puikios formos: 35 kilogramų atsikratęs vyras nusimetė drabužius

TV3 televizijos vasaros klipo filmavimo metu buvo galima išvysti visą gausybę puikiai žinomų televizijos veidų. Tarp jų ir kaip visada puikiai nusiteikęs Cololo. Prieš kurį laiką žinomas vyras viešai prabilo apie savo svorio pokyčius. Ne vienas šou industrijos dalyvis, norėdamas palaikyti dailias ir atletiškas kūno formas, laikosi intensyvaus mitybos ir sporto režimo.
2018-05-09

Vitalijus Cololo pritrenkė išvaizdos pokyčiais: humoristas atsikratė 35 kilogramų

Ne vienas šou industrijos dalyvis, norėdamas palaikyti dailias ir atletiškas kūno formas, laikosi intensyvaus mitybos ir sporto režimo. Tačiau ilgus metus antsvorio turėjęs renginių vedėjas, aktorius ir humoristas Vitalijus Cololo teigia niekada dėl to nejautęs kompleksų, o kartu ir poreikio būti lieknam. Atsikratyti kone 40 kg jį motyvavo anaiptol ne išvaizdos pokyčiai. „Nuo vaikystės buvau labai sportiškas, lankiau daugybę sporto šakų.
2018-03-07

Smūgis po tragedijos: žmonės internete nuteisė naują „Impuls“ reklamą

Reklamos kūrėjai nesnaudžia, kaip ir jų užsakovai. Nuo senų laikų egzistuojantis posakis: „bet kokia reklama, yra reklama“, visgi, tinka ne visais atvejais. Penktadienį socialiniuose tinkluose kilo diskusija dėl sveikatingumo klubų „Impuls“ išplatintos naujos reklamos. Kiek žmonių – tiek nuomonių, galima sakyti lengvai. Bet komunikacijos ekspertai tvirtina, kad jeigu bent keliems žmonėms kilo itin neigiamos asociacijos, reikėtų vengti tokios reklamos ir kuo skubiau atsisakyti.
Aktualijos 2018-01-05

Vaizdas prie „Impuls“ gerokai nustebino

Panašu, kad laukiniai gyvūnai rudenėjant išties keičia savo buvimo vietas. Prieš kelias dienas rašėme apie du briedžius, kurie sukėlė sąmyšį Klaipėdoje, o štai penktadienį panašus vaizdas užfiksuotas Vilniuje, Trinapolio gatvėje šalia "Impuls".  Su naujienų portalu tv3.lt skaitytoja pasidalijo neįprastu vaizdeliu.
Aktualijos 2017-10-06

Sukrečiantis liudijimas po septynmečio mirties: į „Impuls“ tiksėjusią bombą lankytojas badė pirštu

Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė skaudi nelaimė Vilniaus sporto klubo baseine – čia nuskendo septynerių metų vaikas. Vilnietis Arvydas negalėjo patikėti savo ausimis, kai išgirdo, kokia nelaimė įvyko jo lankomame sporto klubo baseine. Dar kuris laikas prieš nelaimę vyras buvo užvertęs sporto klubo vadovybę laiškais, skundais ir prašymais. Vesdamas į šio klubo baseiną savo anūką vyras pastebėjo, kad jame nėra atsakingo gelbėtojo, prižiūrinčio suaugusių, o tuo labiau vaikų - saugumą.

„Impuls“ nelaimė atvėrė akis: treneriai vaikus prižiūri dvigubai trumpiau, nei turėtų

„Impuls“ sporto klubo baseine nuskendus vaikui, kilo diskusijos, ar įstaigoje dirbantys ir už klientų saugumą atsakingi gelbėtojai budėtojai yra pakankamai kvalifikuoti, ar atidžiai stebi baseine plaukiojančius žmones, ar pakankamai laiko praleidžia prie baseino. Žurnalistė Jonė Kučinskaitė, kurios atžala taip pat lankydavosi „Impuls“ baseine, atkreipia dėmesį, kad baseino darbuotojai vaikus stebi daugiau nei dvigubai trumpiau, nei turėtų.

Po „Impuls“ nelaimės aiškėja skandalingos detalės: vaikų saugumo niekas nekontroliuoja

Kiek gelbėtojų budėjo „Impuls“ baseine nelaimės metu – neatskleidžia nei šio sveikatingumo klubų tinklo vadovai, nei baseine dirbantys treneriai. Aiškėja, jog gelbėtojų skaičių prie baseino nustato plaukimo paslaugas teikiančios bendrovės. Tačiau dauguma jų nesilaiko rekomendacijų, pastebi Lietuvos vandens gelbėtojų asociacijos prezidentas Arūnas Burkšas.

Rašytoja J. Baltrukonytė pasisakė apie nelaimę „Impuls“: nepastebėjau blogų ženklų

 Antradienio vakarą skaudi nelaimė sostinėje sukrėtė Lietuvą. Sporto klube pirmosios treniruotės metu nuskendo septynerių metų vaikas, todėl šiuo metu ieškoma kaltų. Vis dėlto rašytoja Jurga Baltrukonytė, kuri pripažįsta, kad tragedija ją sukrėtė iki širdies gelmių, siūlo prisiminti ir kai ką svarbaus.
2017-09-06

Lankytoja pakraupo pamačiusi, kaip „Impuls“ buvo bandoma atgaivinti berniuką

Vilniuje baisi tragedija: sveikatingumo centre baseine nuskendo septynmetis berniukas. Po vandeniu panirusį ištrauktą vaiką gaivino medikai, tačiau išgelbėti gyvybės, deja, nepavyko. Kaip viskas įvyko iki galo nėra aišku, nežinoma ir kiek vaikas prabuvo po vandeniu. „Kol kas galiu pasakyti, tiek, kad mes darome viską, kad  sužinotume iš tiesų, kaip atsitiko ta nelaimė. Bet šiuo momentu negaliu atsakyti visiškai tiksliai.

Kraupi tragedija sporto klube „Impuls“: po treniruotės nuskendo mažametis

Antradienio vakarą sporto klubo „Impuls“ baseine Vilniuje nuskendo vaikas, pranešė policija. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko apie 18 val. 30 min. Kareivių gatvėje esančiame sporto klube „Impuls“. 2009 metais gimęs vaikas nuskendo po plaukimo treniruotės. Jį dar bandė gaivinti atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai, bet nesėkmingai. Įvykio aplinkybės tiriamos.
Kriminalai 2017-09-05

Olimpinės dienos programoje – 70 sporto rungčių

Birželio 3 dieną Alytuje vyksiančios Olimpinės dienos programa plečiasi – įtraukus naujas, egzotiškas rungtis, šventės dalyviai galės išbandyti 70 skirtingų „LTeam“ rungčių. Šventės metu alytiškiai nebeatpažins Jaunimo parko, kurį užplūs didžiuliai ryškiaspalviai pripučiami atrakcionai.
2017-05-23

Garsi pasaulyje trenerė: didžiausios klaidos, kurias daro pradedantys sportuoti

Artėjant pavasariui vis daugiau žmonių susimąsto apie aktyvesnį laisvalaikį, tačiau dažnas imasi kraštutinumų ir pamiršta paprasčiausius trenerių patarimus. Pasirenkama netinkama sporto šaka, neskiriamas laikas poilsiui, laikomasi drastiškų dietų. Visame pasaulyje garsi „Nike“ trenerė Joslyn Thompson teigia, kad svarbu rasti poilsio ir ramybės balansą, gerbti savo kūną.
2017-02-24
Į viršų