Grupė „ŠarkA“ savo spalvingas plunksnas demonstruos naujoje scenoje

Pavasariškas oras kilsteli iki padebesių, o ten savo ryškias plunksnas demonstruoja ryškios paukštytės, plazda angelų sparnai, o rojaus obuoliai ranka pasiekiami. Visa tai – ne siurrealistinė fantazija, o Klaipėdos klubo „Dr.Who“ savaitgalio programos akcentai.

Spindesio apgaubtam seksualumui neabejingas renginių ciklas „Dr.Who Glamour“ tęsia tradiciją supažindinti klubinėtojus su glamūriškiausiais Lietuvos muzikinės scenos vardais ir veidais. Nuo „pupyčių“ iki „69 danguje“ – vakarėlių serija jau pristatė visą plejadą karščiausių divų. Jų gretas penktadienį papildys ryškiosios šou padangės paukštytės – grupė „ŠarkA“.

Ant „Dr.Who“ scenos pirmąkart pasirodysiančios Kristina Ivanova, Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė demonstruos spalvingas sceninio įvaizdžio plunksnas ir pristatys specialiai šiai nakčiai adaptuotą koverių programą.

Šeštadienį „Dr.Who Heaven“ atvers dangaus vartus. Teminė naktis rojaus spalvomis nudažys klubo erdves, išgražintas naujomis dekoracijomis scenoje akins dieviškai žavingų modelių ir šokėjų šou, o gundymo meną įvaldę baro “žalčiai" masins nuodėmingais eliksyrais.


Rašyti komentarą...
E
Emma
2012-05-04 19:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trys kvaišos ir daug plunksnų. Ką gi man tai primena...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų