„Greiti ir įsiutę“: pamatykite, kokius automobilius vairuoja Lietuvos studentai

Į didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančias aukštąsias mokyklas rugsėjį suvažiavo jaunuoliai iš visos šalies. Ypač tas pasijautė miestų gatvėse, vairuotojai greitai pajautė padidėjusias transporto spūstis.

53

Naujienų portalas tv3.lt nusprendė pasidomėti, kokius automobilius yra linkę vairuoti Lietuvos studentai. Sudarėme populiariausių automobilių markių ir modelių dešimtukus.

Bet prieš tai siūlome pasižiūrėti į nuotraukų galeriją, kurioje užfiksuoti Lietuvos studentų vairuojami automobiliai. Ši galerija paneigs mitą, kad mūsų studentai pragyvena tik iš kuklios stipendijos.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Studentų automobiliai

Dominuoja trys markės

Remiantis šių metų rugsėjo mėnesio pradžios duomenimis, lengvųjų automobilių, kuriuos valdytų 22 metų ir jaunesni vairuotojai, iš viso Lietuvoje yra registruota daugiau nei 7,5 tūkst. Čia ir toliau pateikiami VĮ „Regitra“ administruojamo Kelių transporto priemonių registro duomenys.

Jauni vairuotojai dažniausiai renkasi „Audi“, „Volkswagen“ arba BMW markės automobilius. Populiariausi tarp jaunų žmonių yra „Audi“ markės automobiliai. Toliau eilės tvarka (pagal populiarumą – aut. past.) seka „Volkswagen“ ir BMW markės transporto priemonės.

Ne ką mažiau jaunimas vairuoja „Opel“, „Volvo“, „Toyota“, „Peugeot“ bei „Ford“ automobilius. O šį populiariausių transporto priemonių dešimtuką užbaigia „Mercedes Benz“ ir „Honda“ markių atstovai.

Lyderis – BMW

Tuo tarpu kalbant apie populiariausius lengvųjų automobilių modelius, dažniausiai 22 metų ir jaunesni vairuotojai renkasi BMW 3 serijos automobilius. Priklausomai nuo transporto priemonės metų (bei, savaime suprantam, kitų parametrų), šių transporto priemonių kaina automobilių pardavimo puslapiuose prasideda nuo 1 tūkst. eurų ir auga iki kelių dešimčių tūkstančių.

Antras pagal populiarumą modelis yra „Audi A4“, trečias – „Volkswagen Golf“. Ketvirtoje vietoje įsitaisęs „Volkswagen Passat“, o penketuką užbaigia – BMW 5 serijos transporto priemonės.

Šeštoje ir septintoje vietoje yra atitinkamai „Audi A6“ ir „Audi A3“ modeliai. Toliau seka „Opel Astra“ bei „Opel Vectra“ automobiliai. O dešimtuką užbaigia „Audi 80“ modelis.

Tik atkreipiame dėmesį, kad atrenkant šiuos duomenis nebuvo vertinami modelio gamybos metai.


Rašyti komentarą...
J
Juokaujat?
2018-09-28 14:20:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad čia pusė mašinų pigesnės ir senesnės nei vidutinis lt parkas. Kad keli buržujai su tėvelių mašinom atlėkę, nieko keisto
Atsakyti
-1

V
Vardas (butinas)
2018-09-30 13:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
o prokese studentai ka vairuoja?
Atsakyti
0

S
Student
2019-12-24 15:19:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi mes pavaidint atvažiuojam su tėvų skolintom mašinom
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų