Gražulio Birutei – neramus savaitgalis: tikiuosi geriausio, bet ruošiuosi blogiausiam

Sakoma, kad keturkojai – geriausi žmogaus draugai. Jie ištikimi, paklusnūs, bendraujantys bei mylintys šeimininką. Tokį augina ir politiko Petro Gražulio dukters mama Birutė Navickaitė. Ji be galo myli savo augintinį ir džiaugiasi jį turėdama, tačiau savaitgalį džiaugsmą pakeitė baimė bei nerimas. Jos šuneliui sušlubavo sveikata, o Palangoje esančios veterinarijos klinikos jau nebedirbo.

8

Žinoma moteris apie tai pranešė socialiniame tinkle bei prašė patarimų, ką daryti ištikus tokiai bėdai.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražulio Birutei – neramus savaitgalis: tikiuosi geriausio, bet ruošiuosi blogiausiam

Birutė Navickaitė feisbuke pasidalijo šunelio vaizdo medžiaga ir apie esamą situaciją rašė: „Šuo visą dieną nuo ryto trankosi į sienas, uždariau vaikiškam manieže, kad nesusižeistų. Kaip tyčia savaitgalis, vet. (aut.past. veterinarijos klinikos) nedirba... Gal kas turit kokių minčių kaip jam padėti?“

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Birute, ši tikino, kad šunelio sveikata nė kiek nepagerėjo bei daugiau papasakojo apie esamą situaciją.

„Labai rimta situacija. Buvo pagerėję, grįžome ir už valandos/dvejų, išvežė jį pažįstamas atgal į kliniką. Aš likau namie su mergaite. Nežinau kaip bus. Tikiuosi geriausio, bet ruošiuosi blogiausiam. Nežinau, ar išgelbės jį“, – neramiai kalbėjo Birutė.

Moteris teigė, kad kitą dieną apsilankius veterinarijos klinikoje, ji sužinojo, kad rado kepenų ir inkstų pažeidimus: „Nežinia nuo ko jie yra, bet vienas iš variantų, kad pažeidimai galėjo atsirasti dėl labai ilgai užsitęsusio priepuolio. Jam užėjo dieną, bet praeidavo. Vis atrodė, kad atsigavo. Labai pablogėjo vakare, kai jau nebuvo įmanoma papulti pas veterinarą. Per naktį išsikankino. Nors ir su vaistais, paskutinį kartą šeštą ryto suleidau papildomai vaistų, kurių gavome gerų žmonių dėka. Jis tik tada ir užmigo. Atrodo, kad veterinarai būtų galėję pasiūlyti tuos pačius vaistus, labai panašiomis dozėmis. Viską dariau pagal veterinarų nurodymus telefonu, bet, panašu, kad nepadėjo.“

REKLAMA

Tęsdama istoriją ji pasakojo, kad apsilankiusi pas veterinarus, šuneliui buvo padaryti tyrimai: suleista lašelinė bei kiti vaistai. Atrodė, kad jam jau geriau, tačiau vos grįžus namo – pablogėjo. 

Birutė teigė, kad šis savaitgalis labai neramus, dar vis nežino kaip bus su jos augintiniu. 

Susidūrusi su tokia problema, kuomet sunkiai gali gauti reikiamos pagalbos savo mieste, ji išsakė savo nuomonę: „Tikrai stebiuosi kaip tokiame mieste, kaip Klaipėda nėra gyvūnų ligoninės ar budinčio veterinaro. Visi, kas skelbiasi, kad dirba visą parą, vakar naktį neatsiliepė. Radom veterinarijos gydytoją, kuri vienintelė atsiliepė antrą valandą nakties, bet buvo išvykusi, tačiau labai padėjo patarimais telefonu“, – savo patirtimi dalijosi Birutė.

Nepaisant to, kad savaitgalį buvo labai sunku susilaukti pagalbos, o dar vis gyvena nežinomybėje ir nežino kaip bus toliau su šuneliu, tačiau didelių nusiskundimų gydytojams neturinti: „Neturiu jokių priekaištų ir jie stengėsi kaip gali tik. Esu dėkinga jiems, tik pagalbos prisišaukimas tikrai nebuvo iš lengvųjų. Keista, nes tai nebuvo, tarkime, Naujametinė naktis ar Kalėdos. Buvo eilinis šeštadienio vakaras.“

 

 

 


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-01-19 20:55:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kas čia juokingo , jeigu gyvūnas suserga ir negali niekuo padėti . Tikėmės kad viskas bus gerai
Atsakyti
-2

N
Nabage
2020-01-19 22:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
..be spaudos nebepragyvena.
Atsakyti
-9

V
Vaikas
2020-01-20 08:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
susirgo? Tai slaugyk, o ne internete sėdėk
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų