REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
32
Larisa Kalpokaitė, Inga Jankauskaitė, Birutė Navickaitė (tv3.lt fotomontažas)

Tikriausiai visi žino frazę, kad plaukus nusirėžusi moteris neretai yra pasiryžusi ir kur kas didesniems pokyčiams. Tiesa, garsios Lietuvos moterys savo plaukų spalvą ir šukuoseną kartais keičia ir dėl įvairių kitokių priežasčių – vienos tai daro dėl vaidmens, kitos – dėl mados, o dar kitos nori išvysti savo veidrodyje kiek kitokią.

32

Tikriausiai visi žino frazę, kad plaukus nusirėžusi moteris neretai yra pasiryžusi ir kur kas didesniems pokyčiams. Tiesa, garsios Lietuvos moterys savo plaukų spalvą ir šukuoseną kartais keičia ir dėl įvairių kitokių priežasčių – vienos tai daro dėl vaidmens, kitos – dėl mados, o dar kitos nori išvysti savo veidrodyje kiek kitokią.

REKLAMA

Pateikiame naujausius žinomų moterų pokyčius.

Pastaraisiais metais itin daug kartų savo šukuoseną keitė dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt Vasha pasakojo, jog iškart po skyrybų ėmė svajoti apie trumpus plaukus, vis dėlto tąkart pasielgė atvirkščiai – juos prisiaugino.

„Iš tikrųjų, galbūt čia sutapimas dėl tų pokyčių ir skyrybų. Nors sakiau, kad jei išsiskirsiu, tai plaukus nusikirpsiu trumpai. O gavosi kažkaip atvirkščiai – mano plaukai pailgėjo“, – tąkart sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, netrukus ji vis dėlto įgyvendino savo svajonę ir dabar puikuojasi kiek trumpesniais, nei iki pečių plaukais. Tąkart pasidalijusi plaukų kirpimo procesu „Instagram“, mergina sakė: „Jūs suprantat, ką jis su manim daro? Viso gyvenimo mano baimė dabar išsipildys. Aš sakiau, kad be 30-35 metų, nebūsiu trumpais plaukais, nes kol jauna, tol reikia vaikščioti ilgom kasom“

REKLAMA

Vėliau, pasidalijusi šukuosenos rezultatu, mergina brūkštelėjo: „Ateina naujas gyvenimas! Ačiū stilistui Karoliui Murauskui, už mano įveiktą baimę! Jaučiuosi nerealiai gerai“.

Netrukus po merginos nuotrauka pasipylė pagyrimai, o ypatingai jų negailėjo žinomos moterys.

Neseniai savo pokyčiais nustebino ir vizažistė bei dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė. Šviesūs blondiniški plaukai visuomet buvo skiriamasis moters  bruožas, kuriuo ji puikavosi ne vienerius metus. Vis dėlto dabar ji ryžosi juos stipriai patamsinti – ypatingai šaknų zonoje. Tokie šukuosenos pokyčiai neliko nepastebėti ir moters draugų bei sekėjų. Jie kaipmat pradėjo spausti „patinka“ po Oksanos nuotrauka bei ją apipylė komplimentais.

REKLAMA
REKLAMA

Ne ką mažiau socialinių tinklų vartotojus nustebino ir Seimo nario Petro Gražulio dukrelę auginanti Birutė Navickaitė. Ši neseniai ryžosi nusidažyti šviesius plaukus ryškiai rožine spalva. Panašiai praėjusiais metais savo plaukus buvo nusidažiusi ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino. B. Navickaitė socialiniuose tinkluose dėkodama už komplimentus pridėjo, kad kirpėja viršijo visus jos lūkesčius.

Dėl vaidmens savo įvaizdį stipriai pakoreguoti teko ir garsiai lietuvių aktorei Larisai Kalpokaitei. Ši savo plaukus stipriai pašviesino.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jums papasakoti gražią istoriją ar tiesą? (juokiasi). Graži istorija ta, jog tikrai vaidmeniui. Juk visi mes, aktoriai, viską darome tik dėl vaidmenų... Ir kerpame, ir dažome. Jei sakyti tiesą, mano galva – visa žila. Mano toks amžius, kai jau galiu didžiuotis tokia galva. Kadangi žilti pradėjau labai anksti, stengiausi dažyti plaukus, palaikyti natūralią spalvą, vėliau kiek keičiau, bet supratau, kad dažnas dažymas labai kenkia plaukams. Ir aš pati vargstu, ir plaukai vargsta, juos ilgus metus dažau. Esu mėgėja natūralių spalvų, eksperimentai – ne man. Jei galėčiau, išvis nesidažyčiau. Man geriausia būtų veido nedažyti ir plaukų“, – tąkart tv3.lt sakė L. Kalpokaitė.

REKLAMA

Savo plaukus drąsiai patrumpino ir socialinių tinklų žvaugždė bei tinklaraštininkė Ieva Pauliukonytė-Swan

„Vienaip ar kitaip norėjau kažką pakeisti savo įvaizdyje. Dažyti plaukų tikrai nenorėjau, nes jeigu nušviesinsiu, jie nutrupės. Jeigu pakirpčiau šiek tiek, tai nebūtų kardinalių pokyčių. Labai norėjau pokyčių, o plaukai greitai auga, tad nebuvo gaila“, – apie savo pokyčius yra sakiusi Ieva.

Neseniai Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ vyrų krepšinio rungtynėse pasirodžiusi dainininkė bei televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė taip pat sulaukė nemažai dėmesio. Žinoma moteris pademonstravo kirpčiukus.

REKLAMA

Tiesa, ne ką mažiau su savo plaukų spalva pastaruoju metu eksperimentavo ir humoristo Manto Katlerio sužadėtinė Aistė Kabašinskaitė. Visuomet tamsius plaukus turėjusi Aistė neseniai juos buvo perdažiusi šviesiai, o štai dabar ir vėl grįžo į senąją bei pamiltą, tamsią savo plaukų spalvą.

Daugiau žinomų moterų pokyčių – nuotraukų galerijoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų