• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14

Šis vakaras su TV3 laida „Žaidimų kambarys“ padovanos daugybę geriausių emocijų.

REKLAMA

Žaidime susitiks ir pergalės sieks du vienas kito verti varžovai. Tai – žinomiausias Lietuvos italas, laidos „La maistas“ vedėjas bei kulinaras Gian Luca Demarco ir jo priešininkas, žiūrovas Šarūnas. 

Laidoje paaiškės, kad pastarasis – ne tik atlikėjas, aktorius ir renginių vedėjas, bet ir žmogus, kuris yra priklausomas nuo… „Google“.

Anot Šarūno, jei kažkas šeimoje aršiai diskutuoja, jis yra tas, kuris visus „už“ ir „prieš“ randa būtent šioje paieškoje. O tuomet, pateikus faktus, baigiasi ir visi konfliktai!

„Su italais tai baigtųsi muštynėmis, nes mes gyvename besiremdami daugybe nepatvirtintų faktų“, – juoksis tą išgirdęs Gian Luca. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau labiausiai kulinarą nustebins faktas apie tai, kiek vienu kartu Šarūnas yra suvalgęs cepelinų.

Gian Luca spės, kad 12, tačiau teisingas atsakymas, pasirodo, yra 18!

„Negana to, tą padariau du kartus, nes, kai vieną kartą papasakojau šią istoriją, manimi nepatikėjo. Teko tai pakartoti“, – juoksis Šarūnas.

REKLAMA

Sužavėtas šio fakto, viduryje žaidimo Gian Luca priešininkui pasiūlys sudaryti sandorį.

Neva, jei pastarasis jam leis laimėti kovą, tuomet kulinaras pavaišins Šarūną 18-os cepelinų porciją! Ar jis sutiks?

Kaip įprasta, laidoje netrūks ir asmeninių istorijų.

Štai jau pirmojo klausimo metu, kuomet reikės atsakyti, kiek automobilių dantimis yra patempęs vienas galiūnas, Gian Luca pasidalins ir savo šeimos istorija. 

„Mano žmona – stomatologė. Todėl, jei padaryčiau ką nors su dantimis ne pagal paskirtį, aš rizikuočiau savo gyvybe. Išskyrus valgymą, negalima daryti nieko kito“, – pasakos jis. 

REKLAMA
REKLAMA

O štai dirbtinio intelekto suformuoto klausimo metu, kai reikės atspėti, koks filmas yra užkoduotas nuotraukoje, Gian Luca liks pasipiktinęs laidos vedėju bei artimu bičiuliu Mindaugu Stasiuliu. Kuo jį apkaltins kulinaras?

Vis dėlto didžiausią staigmeną žiūrovams Gian Luca pateiks tuomet, kai idealiai atsakys į klausimą, susietą su futbolu. M. Stasiuliui netgi teks prisiekti, kad kulinarui prieš laidą tikrai nerodė atsakymų!

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų