žaidimų kambarys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žaidimų kambarys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žaidimų kambarys“.

Ironvytas atskleidė, kaip į jį kreipiasi mama – Vytuku vadina tik „rajone“

TV3 laida „Žaidimų kambarys“ vėl jūsų ekranuose! Šįvakar į dvikovą stos du bendravardžiai. Pergalę iškvoti bandys reperis Vytautas Medineckas – Ironvytas ir į nekilnojamą turtą investuojantis žiūrovas Vytautas. Žaidimą šiandien vienareikšmiškai laimės Vytautas, tačiau kuris, pamatykite jau šiandien!  Ironvytas prisipažino, kad mėgsta ir yra vadinamas įvairiai: Vycka, Vytu, Ironvytu ir panašiai. Tačiau mama jį vadina dar kitaip. „Mama kreipiasi – Vitukai. Ne Vytukai, o Vitukai.
2024-06-13

Gerda Žemaitė perspėjo varžovą – „Visada gali būti pirmas kartas!“

Šįvakar TV3 žiūrovus ir vėl džiugins laida „Žaidimų kambarys“, o į kovą stos, kaip patys sako, du ištikimiausi laidos fanai. Vienoje žaidimo stalo pusėje išvysite „TV pagalbos“ gelbėtoją Gerdą Žemaitę, o su ja susirungs turinio kūrėjas Edvinas Krupinskas. Kas žaidimo gale skins laurus, pamatykite jau šiandien! Pasirodo, Edvinas turi ne veną asmenybę. Socialiniuose tinkluose vaikinas mėgsta įkūnyti kelis skirtingus personažus ir prisipažino, kad turi savo mėgstamiausią.
2024-06-11

Aušra Štukytė atskleidė, kokia būdo savybė jai trukdo – „Sunku sustabdyti tuos arklius“

Šiandien TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ susirungs puikiai žinoma aktorė Aušra Štukytė ir biochemikė, šiuo metu personalo valdymo srityje dirbanti, žiūrovė Greta Kasparaitytė. Abi žaidėjos mėgsta azartą, tad šis susitikimas bus kupinas emocijų bei netikėtumų. Kuri viešnia skins laurus laidos pabaigoje, pamatykite jau šiandien! Žaidimo pradžioje Aušra prisipažino, kad yra be galo azartiška ir būtent dėl to nemėgsta žaidimų, kuriuose reikia varžytis.
Lietuva 2024-06-06

Stasiulis prisiminė istoriją – „Visi pabėgo, dega „kultūrkė“, Radži koncertuoja“

Nuotaikingų klausimų ir atsakymų TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ šįvakar į dvikovą stos du muzikos mylėtojai. Žvaigždės poziciją užims visiems puikiai žinomas dainininkas Radži, o jam priešinsis profesionalus būgnininkas ir pedagogas Jonas. Kuriam pavyks iškovoti nugalėtojo titulą, sužinokite jau šiandien! Trečiojo etapo metu paaiškėjo, kad nei vienas iš žaidėjų sportu nesidomi, tad užduotis, įvardinti Olimpinių žaidynių taisyklių pakeitimą, buvo tikras iššūkis.
2024-06-05

Radži stojo į kovą su žinomu būgnininku: išmanyti vien muziką čia neužteks

Šio trečiadienio TV3 laida „Žaidimų kambarys“ bus kaip niekad muzikali, nes čia susitiks du didžiulę aistrą tam jaučiantys vyrai. Dėl nugalėtojo titulo kovos vienas mylimiausių šalies dainininkų Radži, o jo priešininku taps profesionalus būgnininkas ir pedagogas Jonas.
2024-06-05

Gian Luca atskleidė, ką žmona jam griežtai draudžia – dantimis gali tik kramtyti

Antradienio vakarą TV3 žiūrovų pamėgtoje laidoje „Žaidimų kambarys“ netrūks juoko ir išminties. Šįvakar į kovą stos italų virtuvės ševas Gian Luca Demarco ir aktorius bei renginių vedėjas Šarūnas Navickas. Kuris iš vyrų taps laimėtoju, pamatykite jau šiandien! Pasirodo, Šarūno įprastu laidos žiūrovu vadinti tikrai negalima. Vyras yra vaikščiojantis talentas. Laidos dalyvis – vienintelis žmogus Lietuvoje, kuriam teko beatboxinti pasaulio lietuvių dainų šventėje.
2024-06-04

Gian Lucą pritrenkė varžovas: atskleidė vienu kartu suvalgęs 18 cepelinų

Šis vakaras su TV3 laida „Žaidimų kambarys“ padovanos daugybę geriausių emocijų. Žaidime susitiks ir pergalės sieks du vienas kito verti varžovai. Tai – žinomiausias Lietuvos italas, laidos „La maistas“ vedėjas bei kulinaras Gian Luca Demarco ir jo priešininkas, žiūrovas Šarūnas.
2024-06-04

Vitulskienė vos prisivertė atlikti užduotį: „Aš bijau“

TV3 laidos „Žaidimų kambarys“ savaitės maratoną pradės mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė ir žiūrovas – Aurimas. Žaidimas tikrai bus kupinas azarto ir nesuvaidintų emocijų. Kuris žaidėjas išplėš pergalę, pamatykite jau šiandien! Penktasis etapas jau nuo pradžių išgąsdino žaidėją Eriką. Išgirdusi apie „Karštos bulvės“ puodą, kuris atsakinėjant į klausimus rūksta ir bet kada gali sprogti, moteris baiminosi jį net priliesti. „Aš bijau“, – pareiškė Erika.
2024-06-03

Erika Vitulskienė: „Mūsų šeimoje niekas nemoka pralošti“

Šį pirmadienį TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ susitiks verslininkė Erika Vitulskienė ir TV žiūrovas bei renginių vedėjas Aurimas. Ir nors abu jie stengsis daryti viską, kad vienas kitą įveiktų, kai kas sies juos abu. Tai – didžiulis azartas!  E. Vitulskienės vyras, operos solistas Merūnas Vitulskis, žaidime jau kartą lankėsi. Todėl šį vakarą moteris neslėps besidžiaugianti, kad ši galimybė dabar pasitaikė ir jai.
2024-06-03

Deivis negalėjo patikėti savo sėkme: „Tikrai šaudau, tikrai“

Šio ketvirtadienio TV3 laida „Žaidimų kambarys“ bus itin nuotaikinga. Susirungs dainininkas Deivis Norvilas ir anglų kalbos mokytoja Vilma. Kas iškovos paskutinę pavasario laidos pergalę, pamatykite jau šiandien! Abu laidos dalyviai prisipažino, kad yra dideli stalo žaidimų bei viktorinų mėgėjai, tad žiūrovai pamatys tikrai intriguojančią kovą. Žaidimas buvo ne tik įnirtingas, tačiau ir labai greitas. Žaidėjai į klausimus atsakinėjo, atrodo, nė negalvodami.
2024-05-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų