Gerbėjai sujaudinti: grįžta legendinė juosta „Brangioji, aš sumažinau vaikus“

Pastaruoju metu vis daugiau senųjų juostų žvaigždžių grįžta ir vėl. Neseniai paskelbta, kad laukia serialo „Draugai“ tęsinys, o štai dabar apie grįžimą paskelbė ir kitas vaikų pamėgtas filmas, „Brangioji, aš sumažinau vaikus“.

Pagrindinį vaidmenį sukūręs Rickas Moranis vaidins ir šiame tęsinyje.

Aktorius yra žinomas iš tokių filmų, kaip „Ghostbusters“, „The Flinstones“ ir kt. Šįkart filmas vadinsis „Shrunk“.

Įdomu tai, kad „Disney“ tokius gandus, jog aktorius grįžta, stengėsi kuo įmanoma labiau nugesinti. Vis dėlto pasirodo, kad iš tiesų kalbos ne iš piršto laužtos, o faktas – jau patvirtintas.

Kartu su aktoriumi tęsinyje dirbs ir „Brangioji, aš sumažinau vaikus“ režisierius Joe Johnstonas, vaidins ir Joshas Gadas. Filme bus koncentruojamasi į būtent Gado vaidinamą asmenį, kuris yra Moranis personažo – Wayne’o Szalinski – sūnus. 

Kalbama, kad istorija turėtų suktis apie tai, jog minėtas sūnus nori būti toks garsus mokslininkas kaip jo tėvas Wayne’as, tačiau taip pat netyčia sumažina savus vaikus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiandien pasirodė ir kita gera naujiena – grįžta serialas „Draugai“. 

Paskutinė serialo serija pasirodė dar 2004 metais, vis dėlto panašu, kad pagaliau didžiausi gerbėjai savo numylėtus veidus ir vėl galės išvysti – aktoriai patvirtino, kad laukia tęsinys.

„Draugų“ aktoriai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davidas Schwimmeris it Lisa Kudwon savo „Instagram“ paskyroje visi pasidalijo ta pačia nuotrauka iš senų laikų. Čia pozuoja visos serialo žvaigždės. „Tai vyksta“, – nedaugžodžiavo jie, tačiau visi gerbėjai puikiai suprato, apie ką čia kalbama.

Primename, kad legendinė nuotrauka buvo padaryta fotografo Marko Seligerio „Rolling Stone“ žurnalui dar 9-ajame dešimtmetyje.

Visos detalės ir toliau laikomos paslaptyje, tačiau teigiama, kad „Draugų“ grįžimas bus itin specialus ir paremtas improvizacija. 


Rašyti komentarą...
.
......
2020-02-22 18:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuris jau čia gerbėjas taip susjaudino...rašot tokias nesąmoningas antraštes, kad net nejuokinga
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų