Geras oras „Kultūros naktį“ leido pramogauti iki paryčių

Praūžė Vilniaus miesto gyventojus ir svečius kvietusi šeštoji „Kultūros naktis". Šiemet nuo šeštos vakaro iki  antros nakties beveik pusantro šimto įvairiausių kultūrinių renginių užpildė sostinės meno mekas ir erdves po atviru ir žvaigždėtu vasaros dangumi.Tarp pristatomų projektų puikavosi tiek „Kultūros nakties“ lankytojų pamėgti tradiciniai renginiai, tiek kūrybinės premjeros.

Į Vilniaus gatves šeštadienį pasipylė kaip niekad daug žmonių, kuriuos pasitiko geras, vasariškas oras. Pagrindine jaunimo traukos vieta tapo Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelis, kuriame naujausias koncertines programas pristatė Vidas Bareikis, Jurga Šeduikytė, Markas Palubenka, Rasa Bubulytė ir kiti įvairių stilių muzikos atstovai.

Pirmą kartą į savo valdas „Kultūros nakties“ inicijuojamus renginius įsileido Prezidentūra. Vidiniame jos kieme pasirodė chorai „Brevis“, „Vilnius“, vokaliniai ansambliai „Quorum“, „Voice lab“, originalias programas pristatė varinių pučiamųjų, styginių bei afrikietiškų būgnų kolektyvai. Daukanto aikštėje vyko naktinėtojų pamėgti šokiai ir  pamokos su profesionaliais mokytojais.

REKLAMA

Taip pat daug žiūrovų pritraukė kaip niekad gaus kinas.  Į specialius seansus kvietė nekomerciniai kino teatrai, o pamėgtas „Kinas ant žolės“, iš rekonstruojamo Sereikiškių parko persikėlęs į Neries krantinę prie Baltojo tilto, sulaukė didelio pasisekimo. Didžiuliame ekrane sukosi geriausios pastarųjų metų reklamos, pelniusios prestižinius „Kanų liūtų“ apdovanojimus bei geriausių animacinių filmų programos.

 

Pasisotinę kultūra, namo pramogautojai galėjo grįžti naktiniais autobusais, kurie „Kultūros naktį“ kursavo visą parą.


Rašyti komentarą...
a
avinu sueiga
2012-06-17 11:02:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tie autoriai pasirase sutartis su LATGA, LANVA, kurie jus 3.14sa, bt jus vistiek perkat akivaizdziai uzlenktomis kainomis bilietus i ju koncertus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų