Geras kinas nuo penktadienio iki sekmadienio: savaitgalio filmai, kurių negalite praleisti

Nuo penktadienio iki sekmadienio TV3 televizija pakvies ne tik įsimintinoms laidoms, bet ir populiariems skirtingų žanrų filmams, kupiniems garsiausių pasaulio aktorių. Ką pamatyti, ras ir fantastikos, ir veiksmo ar net draminių filmų gerbėjai.

3

Penktadienį pradėkite su fantastiniu „Marvel“ filmu „Skruzdėliukas ir Vapsva“, rugsėjo 11-osios įvykių 20-mečiui prsiminti šeštadienį įsijunkite „Pasaulio prekybos centrą“, o sekmadienį, iškart po „X faktoriaus“, stebėkite dramos filmą „Kalnas tarp mūsų“.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Geras kinas nuo penktadienio iki sekmadienio: savaitgalio filmai, kurių negalite praleisti

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ – dar viena juosta komiksų gerbėjams apie super herojus ir neįtikėtinas misijas, į kurias jie nuolat įsitraukia siekdami apsaugoti pasaulį nuo piktadarių. O šio filmo super herojų galia – gebėjimas pasiversti itin mažais – padės jiems kiekviename žingsnyje siekiant bendro tikslo. Pagrindinis herojus Skotas (akt. Paul Rudd) visuomet gyveno chaotišką gyvenimą, tačiau dabar viskas pasikeitė – jis tapo tėvu ir augina dukrelę. Vis dėlto nors ir norėtų, nuo savo lemties jam pabėgti nelemta – kai pasauliui ir jo kolegoms prireikia pagalbos, jis skuba ištiesti savo ranką. Kartu su Vapsva (akt. Evangeline Lilly) jis pasipuošia superherojų kostiumais ir leidžiasi į dar vieną netikėtumų kupiną misiją. Filmas „Skruzdėliukas ir Vapsva“ visiems fantastikos gerbėjams – penktadienį 21.50 val. per TV3!

„Pasaulio prekybos centras“ – tai filmas apie šiurpius 2001 m. rugsėjo 11 d. įvykius, kuriems šį šeštadienį kaip tik sukaks 20 metų. Tikrais faktais paremta įtempto siužeto drama darkart parodys, kaip vos per keletą akimirkų sustojo ir negrįžtamai pasikeitė gyvenimas JAV, kai specialiai keleivinius lėktuvus užgrobę teroristai ėmė atakuoti vieną iš Amerikos simbolių, Pasaulio prekybos centrą Niujorke. Atsitikus nelaimei, tūkstančiai medikų, policininkų, ugniagesių ir kitų specialiųjų tarnybų atstovų leidosi į gelbėjimo misiją. Tarp jų – ir policininkas Johnas (akt. Nicolas Cage) kartu su kitais savo bičiuliais. Deja, gelbėjimo misija pakrypsta netikėta linkme ir netrukus jiems patiems prireikia pagalbos – nugriuvus vienam iš bokštų, jie suvokia esantys didžiulių griuvėsių įkaitais, o jų šeimos – dar vienos šiurpios nelaimės aukos, niekaip nežinančiomis, ar dar kada išvys sau brangius žmones. Įspūdingas filmas „Pasaulio prekybos centras“ apie rugsėjo 11 d. įvykius – šeštadienį 21.30 val. per TV3!

„Kalnas tarp mūsų“ drama, kuri palies kiekvieno širdį. Fotografė Alex (akt. Kate Winslet) skuba į savo pačios vestuves, o chirurgas Benas (akt. Idris Elba) – į gautą iškvietimą atlikti operaciją. Abu jie yra nepažįstamieji, kuriuos vienija bendras tikslas – abu siekia kuo greičiau pasiekti savo kelionės tikslą. Deja, dėl prastų oro sąlygų jų skrydis yra atšaukiamas. Negalėdami sau leisti laukti, galiausiai Alex ir Benas nusprendžia pasisamdyti privatų lėktuvą ir į kelią leidžiasi dviese. Deja, pilotas netikėtai patiria insultą ir miršta, o lėktuvas nukrenta tarp kalnų, esant itin žvarbiam orui. Fotografė ir chirurgas su kartu išgyvenusiu piloto šuniu lieka trise supant atšiaurioms sąlygoms ir stingdančiam šalčiui. Abu jie daro viską, kad tik išgyventų, tačiau tarp jų ima megztis ryšys – iš visiškai nepažįstamų žmonių jų statusas ima keistis… Kokių aukų pareikalaus žiauri situacija? Ar pavyks jiems išsigelbėti ir sulaukti pagalbos? Galiausiai, kokį santykį jie užmegs? Visi atsakymai į klausimus – sekmadienį, 22.00 val. juostoje „Kalnas tarp mūsų“ per TV3!

Mėgaukitės geru kinu nuo penktadienio iki sekmadienio kartu su TV3!


Rašyti komentarą...
A
Akade Mikas
2021-09-10 15:04:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prauokinot neblogai su tokiu repertuaru.
Atsakyti
0

K
Kate
2021-09-10 15:17:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vinslet ir I.Elba papuolė su tuo savo kalnu tarp jų į prastas rankas.Nesąmonių kampelis.Aktorės ranka po 2 sav. kalnuose ką tik nuo manikiuristės stalelio.Kaimo trrobelėj įkūrė židinį-žiūri,dujos dega.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų