Galkinas pasidalijo kadru su Pugačiova: gerbėjus nustebino 72-ejų moters išvaizda

Žavioji Rusijos atlikėja Ala Pugačiova nesiliauja stebinusi savo gerbėjų. 72 metų moteris atrodo itin jaunatviškai.

11

Visai neseniai jos mylimasis Maksimas Galkinas pasidalijo bendru kadru su ja. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas

Intagrame jis paviešino nuotrauką, kurioje pora pozavo automobilyje bei abu buvo pasipuošę baltos spalvos drabužiais. Netrukus gerbėjai pradėjo rašyti gražiausius žodžius porai bei tikino, kad primadonos išvaizda – stebinanti.

„Jie tokie gražūs“,  „Kerinantys“,  „Jokių skandalų dėl pasirodymų, tiek daug metų kartu, nuostabūs ir gerai išauklėti vaikai“,  „Visada malonu žiūrėti“,  „Oho. Ala atrodo jaunesnė už Maksimą“,  „Grožis. Tegu Dievas suteikia sveikatos ir laimės visai jūsų šeimai“, – rašė internautai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusiais metais Ala viešai prabilo ir apie plastines operacijas.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusis ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.


Rašyti komentarą...
j
jo jo
2021-06-21 20:45:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
visai nenustebino seniai zinoma kad bobute perdirbta nudailinta prifarsiruota plastiko kad visai i save nepanasi
Atsakyti
-12

J
Jurga
2021-06-24 09:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikiai atrodo. Ir gerai, kad stengiasi. Žinau Lietuvoj turtingų ponių, kurios atrodo bile kaip. Daugybė tokio amžiaus moterų numoja ranka - ai aš jau per sena puoštis neva ir nebekreipia į save dėmesio. Nė velnio, štai jums ir pavyzdys.
Atsakyti
-5

Z
Zy
2021-06-23 06:51:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiom bobutem sulaukius tiek metų , kitoms labai labai toli

Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų