Galkinas ir Pugačiova išleido vaikus į mokyklą: parodė ūgtelėjusius 2-okus

Šiemet Alos Pugačiovos bei Maksimo Galkino vaikai žengė į antrą klasę. Žinomas vyras paviešino mielą vaizdo įrašą, kurime užfiksuota šeimyna einanti į mokyklą.

Minėtame vaizdo įraše galima pamatyti ne tik ūgtelėjusius vaikus, kurie nešami gėlių puokštes skuba į mokyklą, tačiau ir 72-ejų  primadoną Ą. Pugačiovą, kuri atrodo ko ne per pus jauniau, nei yra iš tiesų.

Šis vaizdo įrašas sulaukė daugybės pagyrų. Internautai tikino, kad jie yra pavyzdinė šeima.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.

 


Rašyti komentarą...
A
Angele
2021-09-06 12:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norrciau paklaust,ar neturite apie ka daugiau rasyti.Palaiminkite A.Pugaciovos ir Galkino seima ir palikite juos rybeje.Kiekviena seima turi teise gyventi taip,kaip apsisprendzia.Niekam nieko nereikia primesti ir galvoti,kad tik viena seima pasaulyje yra visiems pavyzdziu.Juk yra daug apie ka rasyti ir rodyti Lietuvos zmonems.Sekmes!
Atsakyti
0

T
To Angele
2021-09-07 12:49:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi toks begalynis pavydas užtemdo jūsų protą,kad taip pykstates dėl straipsnio,na sutikite, tikrai nereali pora,ne taip,kaip mūsų žvaigždės milisi, tuokiasi, skiriasi ir t.t.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų