Siūlo atsisakyti termino „plius dydžio modelis“: jis diskriminuoja dalį moterų

Pastaruoju metu itin populiarėja terminas „plius dydžio modelis“, nusakantis šios profesijos atstovus, kurie neatitinka dešimtmečius galiojusių modelių standartų. Nuomonės formuotoja ir modelis Lucene Duarte įsitikinusi – šis pavadinimas turi būti keičiamas, nes yra diskriminuojantis. 

5

Per paskutinius penkerius metus plius dydžio modelių banga užkariavo žurnalų viršelius ir podiumus. Ko gero žymiausius šio judėjimo modelius – Tess Holliday ir Ashley Graham atpažintų ir ne vienas lietuvis. 

Šis stambesnių nei įprastų S ir XS dydžio modelių įtraukimas į madą galėtų pasirodyti kaip puikus būdas visų dydžių merginoms pasijausti reprezentuojamomis ant podiumo. Tačiau modelis ir nuomonės formuotoja Lucene Duarte įsitikinusi kitaip. Mergina mano, jog šis terminas – diskriminuojantis. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lucene Duarte

Lucene visai neseniai per mėnesį nusifotografavo trims skirtingiems žurnalų viršeliams, o socialiniame tinkle „Instagram“ turi beveik milijoną sekėjų. Taip pat ji pozavo žurnalui „Playboy“. 

Mergina savo figūrą lygina su Kim Kardashian ir vadina ją „fitneso moteriškomis kūno linijomis“. Lu tikina, atstovaujanti moteris, kurios sunkiai dirba sporto salėje, tačiau vis vien yra moteriškų kūno linijų – turi pilvuką, stambesnes šlaunis. 

„Sukūriau šį terminą, nes noriu, kad į mus žiūrėtų, kaip į sveikas moteris, kurios yra stambesnio kūno“, – tikina Lucene Duarte.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų