Fara – apie po projekto pasikeitusį gyvenimą, „burbulo“ dalyvius ir artėjančią trigubą šventę

Aleksandras Ivanauskas-Fara „Didžiajame šou burbule“ greitai tapo vienu iš favoritų. Naujienų portalui tv3.lt dainininkas papasakojo, kaip sekėsi grįžti į gyvenimą už „burbulo“ ribų, sugrįžti į sceną ir atsakė, ar atšventė dar šou metu paminėtas vestuvių metines.  

7

Pasak Faros, gyvenimas po „burbulo“ kaip mat grįžo į senas vėžes – iš karto reikėjo nerti į darbus: „Išleidome pirmą dainą su kambariokais. Paskui vėl repeticijos, koncertai“. 

Vos pora savaičių po projekto buvo išleista nauja jame gimusio trio „Kambariokai“A. Ivanausko, Mariaus Jampolskio ir Radži daina. Pasak A. Ivanausko, ši daina tuo ir gera, kad gimė praėjus tiek nedaug laiko po šou: „Jei daina gaunasi, ji gaunasi greitai – nereikia ilgai gimdyti. Praktika parodė, jei ilgai gimdai dainą, iš jos neišeina nieko gero. Kai nori padaryti kažką labai protingo, išmąstyto, kai sėdi prie dainos pusantrų metų – dažniausiai ji ir patinka tik tau vienam. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aleksandras Ivanauskas-Fara

Marius turi namuose studiją. Labai gera studija, su labai geru garsu. Marius labai domisi studijinio darbo specifika – dalyvauja tarptautiniuose forumuose, mokinasi. Daug pasiekęs yra“, – kolegą giria A. Ivanauskas-Fara. 

Tris vaikus ir penkis anūkus turintis vyras atviras – grįžti į gyvenimą už „Didžiojo šou burbulas“ sienų sunku nebuvo. „Visą laiką taip ir gyvenome kaip namuose. Žmonės gyveno artimai, suprato vienas kitą – kas ko vertas, kas ką galvoja. Kiekvienas žmogus turi savo pliusų ir minusų ir mes vienas kitą puikiai supratome. 

Mes gaudavome telefonus tris kartus per savaitę, tuomet ir susirašydavome su šeima, susiskambindavome. Jokių problemų nebuvo, nes žinodavome tiek ką veikia šeima, tiek jie žinojo, ką veikiame mes. 

Prieš eidamas į projektą, apsitariau su šeima, ar verta. Šeima nusprendė, kad geriau eiti negu po namus visą karantiną trintis. Ir bendravimo ir kūrybinė nauda“, – svarsto A. Ivanauskas

Pasibaigus projektui, Aleksandras Ivanauskas su šeima išvyko atostogauti į saulėtąją Turkiją. Pasak žinomo vyro, ši atostogų kryptis jam puikiai tinka: „Ten ir sąlygos labai geros, ir kainos prieinamos kiekvienam. Ten visi vidutiniai piliečiai susirenka, dėl to, kad labai turtingi važiuoja į kitas vietas. Bet pagal tą kainą lygis buvo labai geras. Man daug ir nereikėjo – aš norėjau tik pagulėti prie jūros, išeiti vakare į miestą pasivaikščioti. Nusišalinti nuo visų darbų“. 

REKLAMA

Muzikantas pasakoja, norėjęs atostogų išvykęs atsijungti nuo reikalų. Visgi, pasak jo, to padaryti pilnai nepavyko: „Vis vien daug skambučių nepavyko pabėgti. Pasiilgau darbų, vienas malonumas dabar atsiliepinėti į skambučius, sudarinėti grafikus ir taip toliau. Tiesa, man juokinga paskui buvo pagalvojus, aš šiaip alkoholio nevartoju, tai grįžus buvo klausimas, kodėl aš važiavau į „ultra all-inclusive“. Nieko, su kavyte atsigriebiau“, – juokiasi vyras. 

Grupė „Rondo“ jau turėjo progą pasirodyti ir scenoje – su A. Ivanausku kalbuosi praėjus vos dienai po pirmojo grupės koncerto po karantino. Muzikantas džiaugiasi – viskas praėjo puikiai: „Galiu pasakyti, kad tai buvo labai svarbus koncertas mano karjeroje. Buvo daug pergyvenimų: ar atsiminsi žodžius, ką kaip dainuoti... viskas pavyko labai gerai. Pirmą kartą po karantino repetavome šešiese – pilnas sąstatas. Viską pasitikrinome, klaidų nebuvo. Netgi galvojau surizikuoti įvesti į koncertą vieną naują dainą. Galiausiai to nepadarėme, nes ne viskas buvo taip sklandžiai, profesionaliai kaip norėjosi. 

Mes grojame visada taip pat, nepriklausomai ar yra penki žmonės, ar penki tūkstančiai. Buvo pakankamai žmonių, bet svarbiausia, kad atėjo puikiai nusiteikę. Ir mano draugai iš „Burbulo“ susirinko – sukėlė gerą nuotaiką“, – džiaugiasi vyras. 

Koncerte „Vasaros terasoje“ apsilankė ir visi A. Ivanausko draugai iš „Didžiojo šou burbulo“ – kompanija po koncerto dalinosi draugiškomis akimirkomis socialiniuose tinkluose. Pasak Faros, šis ryšys – nesumeluotas: „Mes visą laiką susirašome vieni su kitais. Dabar bus „Didžiojo šou burbulas“ turas per Lietuvą, derinasi vadyba dabar visas sąlygas. Mes turime savo grupę susikūrę, kur tik savi žmonės – burbuliukai. Ir visą laiką bendraujam, susiskambinam, susitinkam“, pasakoja vyras. 

Paklaustas, kokių planų dabar turi, A. Ivanauskas atskleidžia esantis labai užimtas – vyro kalendoriuje suplanuota kiekviena diena keliems mėnesiams į priekį: „Asmeniniai planai – sulaukti kuo greičiau remonto pabaigos. O muzikiniai planai – pas mane viskas taip užpildyta, kad liepą nedirbsiu tris dienas. Po tiek laiko sėdėjimo namuose – tai vienas malonumas“, – sako dainininkas. 

Vienos tiesioginės „Didžiojo šou burbulas“ transliacijos metu A. Ivanauskas atliko dainą, kurią skyrė žmonai 43-ųjų vestuvių metinių proga. Paklaustas, ar visgi pavyko šią progą paminėti su žmona, atsidūsta – nespėjo: „Birželio 17 dieną mano gimtadienis – kartu atšvęsime visas šventes. Čia bus triguba ar keturguba šventė. Gaila tik, kad vienu kartu už keturias šventes nesuvalgysi visko“, – juokiasi A. Ivanauskas-Fara.


Rašyti komentarą...
n
nu
2021-06-15 19:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau lyderiu jis tikrai nebuvo tame Burbule visą laiką guledavo kambaryje su Jampolskiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų