„Eurovizijos“ gerbėjai kritikuoja Jurijaus dainą: nieko gero nežada

Praėjusį šeštadienį paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse gegužės mėnesį. Vienbalsiai geriausiu tą vakarą buvo įvertintas Jurijus Veklenko su daina „Run With the Lions“.

91

Simpatiško lietuvaičio daina taip pat neliko nepastebėta ir socialiniuose tinkluose. Kol Lietuvoje virė aistros dėl komisijos ir žiūrovų balsų, užsieniečiai domėjosi šių metų mūsų atstovu „Eurovizijoje“.

(91 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ finalas

Per dvi dienas jo vaizdo įrašas „YouTube“ platformoje surinko neįtikėtiną peržiūrų skaičių – 165 tūkstančius. Dėl to Jurijus neliko nepastebėtas ir tarp kitose Europos šalyse gyvenančių muzikinio konkurso gerbėjų.

Vienas jų – vaizdo tinklaraštininkas Andy. Jis savo profilyje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame įvertino Jurijaus dainą.

„Jo gražus balsas... Man labai patinka dainos žodžiai, kad žmogus gali būti uždarytas narve. Tiesa, man atrodo, kad jis kiek per vienišas ant scenos. Reikėtų, kad kas nors būtų kartu su juo“, – sakė jis.

Išklausęs dainą jis taip pat negailėjo ir savo įžvalgų bei patarimų.

„Būsiu atviras, bet atrodo, kad kažko trūksta priedainyje. Manęs jis nepaveikė. Man labai patinka jo balso šviesa, jis labai gražus, aukštas natas jis ganėtinai drąsiai dainuoja. Atrodo charizmatiškas. Nežinau, man neatrodo, kad ši daina yra kažkas wow. Reikėtų paieškoti sprendimų, kaip užpildyti tuštumą. Nesu tikras, ar pavyks patekti į finalą. Norėčiau jus ten pamatyti, bet nesu tikras“, – teigė jis.

Jurijaus dainą „Run With the Lions“ taip pat įvertino ir kiti „Eurovizijos“ gerbėjai – Toy ir Goy. Jie taip pat išsakė savo pastabas.

„Man tai patinka. Gražus vaikinas, gražus ir neįtikėtinas balsas. Atrodo gražiai. Tik nesu tikras, ar jo balsui ši daina tinka. Kai kurie mano, kad „Eurovizijoje“ reikia sukurti tik didelį šou, tačiau jis – kitas variantas. Man atrodo, kad priedainyje kažko trūksta, taip pat – ir ant scenos. Nepateks jis į finalą, atleiskite“, – sakė Toy ir Goy.

REKLAMA

Tiesa, komentarai po vaizdo įrašais ne visuomet sutapdavo su tinklaraštininkų nuomone. Čia buvo gausu pagyrų: „Myliu šią dainą, ji turi gero jausmo skambesį, o taip pat ir gerą vokalą. Meilė iš Jungtinės Karalystės!“, „Labai gerai, pagaliau kažkas atgaivinančio!“, „Aš palaikiau Moniką, tačiau tai taip pat nėra blogas pasirinkimas. Lietuva visuomet pasirenka geriausiai iš visų Baltijos šalių“, „Nuostabi daina ir vokalas“ – tokie ir panašūs komentarai pasipylė po vaizdo įrašu.


Rašyti komentarą...
v
vardas
2019-02-28 09:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisybe ir pasake nieko nera ten paprastas popsas kaip ir daugelis kitu ir viskas isnyks jis ten toj eurovizijoj
Atsakyti
-8

O
O man
2019-02-28 19:37:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patiko. Puiki daina. Durnas straipsnio pavadinimas. Toks kurstantis neigiamas emocijas. Papyk zurnaliste ir papykdyk zmones, lyg to maza butu aplinkui
Atsakyti
-1

S
Saulė
2019-02-28 12:23:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikinas simpatiškas, daina - eilinė. Pernykštė Ievos, pvz., buvo įsimintinesnė. Jeigu nuo manęs priklausytų, būčiau siuntusi Alan Chico - įdomų ir originalų pasirodymą.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų