Mia atskleidė purviną „Eurovizijos“ pusę: kuriamos slaptos strategijos

Ne vieną kartą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusi atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia nebebijo kalbėti apie tai, kokia, jos manymu, „nešvari“ yra atrankų sistema. Apie tai ji kalba jau ne pirmą kartą, tačiau praėjus pykčiui, moteris į tai pažvelgia naujomis, labiau kritiškomis akimis.

113

„Aš galiu pasikartoti, kad tai yra labai neskaidru. Pirmus du kartus, kai dalyvavau „Eurovizijoje“, jau iš karto žinojau, kad nelaimėsiu. Kai dalyvavau antrą kartą, mane dvi dienas prieš finalą pasikvietė organizatoriai ir paklausė, ko aš noriu, kad „Eurovizijos“ finale dalyvautų Vaidas su Monika, – pasakojo Mia. – Jie prašė mano sutikimo. Tada gal nelabai supratau, kad galėčiau nesutikti su kažkuo. Man buvo pasiūlyta važiuoti į „Slavianskij Bazar““.

(113 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mia atskleidė purviną „Eurovizijos“ pusę: kuriamos slaptos strategijos

Moteris atviravo, kad jai buvo pasiūlyta atrankoje dalyvauti taip, lyg tai vyktų iš tiesų, lyg ji iš tikrųjų kovotų dėl galimybės atstovauti Lietuvai.

„Aš manau, kad balsai galbūt ir yra tiesiogiai nuo žiūrovų, bet jie yra paskirstomi taip, kaip reikia. Aš galiu tik spėlioti, nesu tuo tikra. Strategijos yra kuriamos palankios kai kuriems asmenims. Šiuo atveju, net ne atlikėjams. Atlikėjai yra tik įrankis uždirbti nemažus pinigus. Tai yra paprasta matematika, – savo susirūpinimą „Eurovizijos“ skaidrumu išreiškė garsi Lietuvos atlikėja. – Labai daug kartų teko kalbėti apie tai ir dėl to aš buvau labai pikta. Labai gaila, bet teko susipykti ir su pačiais „Eurovizijos“ rengėjais, tai na, ką aš galiu pasakyti... „Eurovizija“, kiek teko susidurti, yra akių dūmimas. Nugalėtojas jau būna aiškus.“

Paklausta, ar pati dar kada nors planuoja išbandyti savo jėgas nacionalinėje atrankoje, Mia buvo aiškiai nusiteikusi, kad to daugiau nebus.

„Aš daugiau nedalyvausiu. Nėra prasmės. Visų pirma, šis šou rengiamas nežinia dėl ko. Galbūt, kad užpildytų televizijos eterį, nežinau. Sunku pasakyti. Tuo metu, kai aš dalyvavau, galima sakyti, kad pirmą kartą laimėjo viena daina, bet paskelbė kitą dainą. Po to man pasakė, kad per klaidą paskelbė ir tada išvažiavo Vilija. Antrą kartą jau iš anksto žinojau, kad važiuos Vaidas ir Monika“, – tikino Mia, pridurdama, kad jai gaila, jog atlikėjai leidžia savo pinigus, daug dirba, tačiau vardan nieko.

„Tie dalykai yra ir aš nebijau apie tai kalbėti. Tegu patys konkurso rengėjai susimąsto patys apie tai. Galbūt paprasčiau būtų nieko nerengti, o tiesiog išsiųsti atlikėją“, – patarimu pasidalijo dainininkė.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvos TV.
2019-02-27 15:17:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
isardyti reikia su STT pagalba situos sunis is komisijos..LIETUVA isr nelaimi kol sunauja vadovauja komisijai..
Atsakyti
-5

M
Miglė
2019-02-27 20:01:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau nuo to Giržado bloga.Negi kitų žmonių nėra,kodėl jis su savo chebra visur turi keliaut? Užkuraitis komentuot? Naujų vėjų reikia Eurovizijai,tada ir rezultatai gal bus kitokie?
Atsakyti
-3

V
Va
2019-02-27 16:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yla visada išlenda iš maišo ... Tas pats bus ir Tel Avive.Visur interesai ir pinigai ima viršų.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų