Šiandien Vilniaus „Siemens“ areną sudrebino grandiozinis „Enya Christmas Show“ koncertas. Jo metu žinomas airių dainininkės Enya dainas atliko ir daugiau nei 4000 žiūrovų širdis virpino garsiausių Lietuvos vokalisčių komanda - Rūta Ščiogolevaitė, Erica Jennings, Ieva Prudnikovaitė, Evelina Sašenko ir Vaida Genytė. Joms pritarė Donato Katkaus vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir Lino Adomaičio bei Jievaro Jasinskio suburta ritmo grupė.

„Enya Christmas Show“ koncerte nuskambėjo 21 Enya daina, kurią atliko Lietuvos scenos divos. Tarp jų tokie kūriniai kaip „Fairytale", „Caribbean Blue", „Orinoco Flow (Sail Away)“ ir kiti. Renginį vainikavo bendra visų penkių vokalisčių atlikta bene geriausiai žinoma daina „Only Time“.

„Aukščiausio kalibro muzikantai padovanojo žiūrovams tikrą kalėdinę pasaką. Atlikėjos scenoje atrodė stulbinamai, jų balsai jautriai užbūrė visą publiką, o orkestras kartu su ritmo grupe pridėjo tą magišką prieskonį, kurio dėka koncertas tapo nuostabus“, – teigė „Enya Christmas Show“ meno vadovas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis.

REKLAMA

Tiek darbo ruošiant orkestruotes L. Adomaitis teigė seniai beturėjęs. „Esu labai dėkingas savo bičiuliui ir vienam geriausių Lietuvoje aranžuotojų bei natografų Jievarui Jasinskiui, su kuriuo daugiau nei pusę metų klijavome muzikinius failus ir natas. Visų muzikantų pasiaukojančiu darbu esame labai labai patenkinti“, - sakė jis.

Susirinkusius žiūrovus užbūrė ne tik naujai suskambėjusios žinomos Enya dainos, bet ir specialiai šiam koncertui paruošta scenografija ir kiekvienai dainai sukurtos unikalios vizualizacijos, kuriose vyravo gamtos bei pasakų motyvai. Jas susirinkusieji stebėjo per tris ekranus, didžiausias 100 kvadratinių metrų dydžio ekranas buvo įrengtas scenos gilumoje.


Rašyti komentarą...
N
Nusivylusi
2013-12-16 16:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dainos gražios, atliko gražiai, bet jokio Christmas šou nebuvo. Buvo kalėdinė Afrika ant ekrano ir dar įvairūs gražūs vaizdeliai iš interneto, kurie blaškė dėmesį. Manau, su manimi sutiks nemaža dalis žiūrovų, nes jeigu būtų priešingai, po koncerto visa salė nebūtų veržusis išeiti, atlikėjoms dar nepalikus salės. Nei karto nebuvo paprašyta pakartoti dainą...

Atsakyti
0

A
AHA
2013-12-16 21:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
TIKRAI, LABAI PRASTAS REGINYS IR RENGINYS...NUSIVYLEME SU VYRU ...UZ 200 LT :)))
Atsakyti
0

B
Buvau
2013-12-21 13:00:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne kas buvo... Sciogolovaite ir Prudnikovaite kurinius atliko neitikinamai. Nusivyliau. Gerai kad bent yourube vaizdeliai prablaske...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų