„Ekstrasensų mūšio“ žvaigždei – sunki diagnozė

Televizijos šou žvaigždė pirmą sykį atskleidė apie jį užgriuvusią negandą. Vienas iš „Ekstransensų mūšio“ vedančiųjų televizijos laidoje papasakojo, kad dabar jam „sunku“, bet stengiasi laikytis pozityvios nuotaikos.

38-erių iliuzionistas kovo 6-ąją pasirodysiančioje laidoje „Paslaptis už milijoną“ atskleis savo ligos istoriją ir tai, kaip jis dabar kovoja su neganda.

Pasirodžiusiame laidos anonse nėra atskleidžiama tiksli diagnozė, tačiau Rusijos žiniasklaidoje spėjama, kad tai gali būti onkologinė liga.

Pasak paties S. Safronovo, jis iš pradžių pajuto kažką svetimo gerklėje – „kažkokį gumulą“. Tuomet jam pasireiškė kvėpavimo sutrikimai, nuolatinis prakaitavimas. Buvo atlikta punkcija, paimtas darinio mėginys, laidoje jis parodė likusį nuo to randą.

 „Baimė iš tiesų yra. Reikia būti ligotu žmogumi, kad nejaustum tos baimės“, – pripažino televizijos laidų vedėjas.

S. Safronovas taip pat pripažino, kad nesupranta, kaip ekstrasensai nepastebėjo jo ligos. Juk nuo pirmųjų simptomų pasirodymo praėjo nemažai laiko, kuris galėjo gerokai palengvinti jo gydymą.

„Laikė už rankos, žiūrėjo mano ateitį. Ir niekas iš jų nepamatė svarbiausio!“ – piktinosi jis.

Naujiena apie jo ligą tapo tikru išbandymu visiems artimiesiems. Iliuzionisto brolis Andrejus pasakojo: „Aš pamenu, kad tėtis paskambino man pirmą nakties. Verkė telefonu“.


Rašyti komentarą...
O
Oi
2021-03-02 19:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokioj situacijoje turi atsidurti žmogus,kad suvoktų,jog gyvenimas nėra žaidimas ir šou,kurie nukreipia žmogų nuo nuoširdaus atsidavimo Dievui...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų