„Ekstrasensų mūšio“ dalyvė papasakojo apie neišgydomą ligą

Televizijos laidos „Ekstrasensų mūšio“ dalyvė Nikol Kuznecova savo gerbėjams atskleidė, kad jai buvo atlikta beveik 300 operacijų. Moteris atskleidė, kad be medikų įsikišimo jai grėstų mirtis.

Anot „ekstrasensės“, neseniai jai buvo atlikta 298-a operacija. Ji taip pat atskleidė, kad serga visą savo gyvenimą, todėl jai yra būtina nuolatinė chirurginė intervencija.

„Deja, pagyti neįmanoma. Niekaip. Niekam“, – tvirtino ji.

„Operacijas man daryti būtina visada, reguliariai ir iki pat gyvenimo pabaigos. Be jų aš negaliu kvėpuoti“, – pasakojo moteris. 

Ekstrasensė paaiškino, kad jos sveikatos problemos yra susijusios su gerkle, dėl to jai teko įstatyti specialų vamzdelį, rašoma „lenta.ru“.

Po tos operacijos N. Kuznecovai liko nedidelis randas. Televizijos laidos žvaigždė padėkojo savo gerbėjams už palaikymą ir pridūrė, kad susitvarkyti su užgriuvusiais sunkumais labai padeda vyras. 

N. Kuznecova dalyvavo 16-ojo „Ekstrasensų mūšis“ sezono filmavime. Galutinėje „ekstrasensų“ įskaitoje ji užėmė 3-ąją vietą. Vėliau tapo „Ekstrasensai vykdo tyrimą. Stipriausiųjų mūšis“ laidos dalyve. 

 


Rašyti komentarą...
n
nu
2019-11-24 18:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
ji grazi ..bet kazin ar eksrtasense
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų