REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šventinį Velykų sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ viešės radijo, televizijos ir renginių vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

REKLAMA

Žinoma moteris ne tik papasakos apie tai, kokios švenčių tradicijos buvo puoselėjamos šviesaus atminimo Vytauto Kernagio šeimoje, bet prabils ir apie save bei savo vaikus.

Šv. Velykos – viena didžiausių metų švenčių, kurią paminėti ruošiasi didžioji dalis Lietuvos gyventojų.

Ne išimtis ir E. Kernagytė-Dambrauskė su šeima. Moteris laidoje papasakos, kaip šventės atrodydavo anksčiau, dar esant gyvam tėčiui V. Kernagiui, ir kaip šią šventę sutinka dabar – ne tik savo, bet ir vyro tėvų namuose.

Didžiosios metų šventės skatina susiburti bei praleisti laiką su mylimais žmonėmis.

Eglė laidoje atviraus, kad su artimiausiu žmogumi – mama Dalia – šiltus, pagarbos vertus santykius puoselėja nuo pat vaikystės.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris prasitars, kokiomis situacijomis paauglystėje visada galėdavo mama pasikliauti bei atskleis, kas dar be jos pačios kreipdavosi į Dalią ištikus bėdai. Kadangi turėjo tokį pavyzdį, pašnekovė, dabar pati būdama mama, stengiasi palaikyti gražius tarpusavio santykius ir su savo vaikais.

REKLAMA

„Mes visi vieni kitais labai pasitikime ir nebijome kalbėti apie tai, kas yra nepatogu“, – dalinsis ji.

Abu Eglė sūnūs – vyresnėlis Vėjas ir jaunėlis Džiugas – labai skirtingi, tačiau kiekvienas turi savo domėjimosi sritį.

Pašnekovė atskleis, kaip sekasi auginti ir ugdyti berniukus bei ko iš savo vaikų gali pasimokyti pati. O taip pat ji laidoje papasakos ir apie pomėgius, kuriais dalijasi su savo atžalomis.

E. Kernagytė-Dambrauskė laidoje pasakos ne tik apie švenčių, bet ir vasaros atostogų tradicijas.

Tikriausiai ne vienas iš mūsų, galvodamas apie atostogas, įsivaizduoja tolimus, šiltus kraštus bei ramybę. Laidos pašnekovė nustebins pasirinkimu vasarą su šeima praleisti kiek kitokioje aplinkoje bei atskleis, kas nulėmė tokį sprendimą.

REKLAMA
REKLAMA

Per gyvenimą einanti Eglė išlieka jaunatviška ir nebijo priimti netikėtų sprendimų. Laidos viešnia papasakos nuotaikingą istoriją apie tai, kokiomis aplinkybėmis į nosį įsivėrė taip ilgai norėtą auskarą.

„Ir tuo metu ateina iš mano mamos žinutė: „Neleidžiu!“ Atsiprašau mama, bet aš užaugau“, – juoksis moteris.

Artimųjų žodžiai – visur kartu su Egle. Taip yra todėl, kad moteris jais amžiams padabino savo odą tatuiruočių pavidalu.

Laidos pašnekovė papasakos kiekvienos iš jų atsiradimo istoriją – po vieną iš vaikų, mamos ir tėčio.

Laidoje Eglė papasakos ir apie savo tėvą V. Kernagį. Anot jos, tai, jog esi įžymaus žmogaus vaikas, turi tiek savų pliusų, tiek minusų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kokie sunkumai iškyla, kai į tave žiūri kaip į garsenybės atžalą? Ką tėtis Eglei yra pasakęs, kai ji tikėjosi jo ryšių pagalbos? Apie visa tai moteris kalbės laidoje jau šį sekmadienį.

„Floristiniame deserte“ – velykinė puošmena

Antroje laidos dalyje mus toliau lydės šventinė nuotaika. Velykų  proga floristikos dizainerė Kristina Rimienė sukurs šventinio stalo puošmeną.

Pavasariškoje, kupinoje spalvų kompozicijoje, ant samanotų kamuoliukų minkštai nuguls velykiniai margučiai.

Kompozicijai sukurti Kristina naudos samanų burbulius, floristinę kempinę, akmenis, iš vynuogių stiebelių susuktus kamuoliukus.

Viską papuoš gausus gyvų gėlių asortimentas: amiai, paparčiai, beržo šakelės, tulpės, hiacintai, melsvės ir narcizai.

REKLAMA

Samanų kamuoliukus floristikos dizainerė sumeistraus iš putų polistirolo burbulų bei iš Olandijos importuotų, specialiai tam auginamų samanų – kaip jau yra gerai žinoma, Lietuvoje samanas rinkti draudžiama. Floristinė vielutė padės patikimai pritvirtinti samanas prie burbulų.

Sušlapinus bei samanomis padengus floristinę kempinę, ją galima pradėti dekoruoti gėlėmis.

Storus hiacintų kotelius yra gana sunku įsmeigti į floristinę kempinę, tad Kristina patars, ką daryti tokioje situacijoje. Moteris taip pat parodys, kaip įtvirtinti svogūnines gėles prie samanų kamuoliukų.

Puošni kompozicija džiugins pavasariškų spalvų įvairove ir taps nepaprasta dekoracija ant šventinio Šv. Velykų stalo.

„Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį, 10 val. tik per TV3. 

tv3.lt

čia šita kur tėvo dainų gailino, ale primadona.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų