Egidijaus Dragūno provokacijos: pozavo su psichotropinėmis medžiagomis

Kas jau kas, tačiau Egidijus Dragūnas-Sel moka provokuoti. Savo naujausioje nuotraukoje atlikėjas pozuoja, kaip įtariama, kanapių lauke.

26

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ scenos žvaigždė įkėlė lengvai šokiruojančią nuotrauką, kurioje įsiamžino su kanapėmis. Tai psichotropinė medžiaga, kuri Lietuvoje yra uždrausta.

Visgi komentatoriai suskubo raminti, kad tai viso labo maistinių kanapių plantacija ir nėra reikalo kelti šitiek sujudimo.

Akivaizdu, kad toks išsišokimas E. Dragūnui jokia naujiena, mat įkėlęs šią nuotrauką grupės „Sel“ lyderis pridėjo necenzūrinį komentarą: „F*** you“.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas nevengia provokacijų

Visai neseniai socialinėje erdvėje atlikėjas dalinosi ir švelniąja savo puse: išreiškė mintis ką galvoja apie tinkamą moterį gyvenime. Ištikimi gerbėjai suskubo džiaugtis, kad tai mielas jausmų prisipažinimas savo ilgametei mylimajai Eleonorai Sebrovai.

 

 


Rašyti komentarą...
F
For Noobs
2016-08-14 14:41:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik vienas pastebėjimas tai yra pluoštinė kanapė, kurią Lietuvoje legaliai galima auginti. Tad realiai nieko čia blogo jei žmogus nusifotografavo kanapių lauke. Tas pats kas ir nusifotografuoti prie laukinės aguonos ir sakyti kad bloga pavyzdį rodome savo jaunimui , nes aguonų auginti negalima...
Atsakyti
0

T
TheTruth
2016-08-14 23:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
kanape tiesiog augalas, ir visiskai nekenksmingas, su buteliu nusifotkintu ar cigareciu pakeliu, tai nieko nebutu, nors nikotinas ir alkoholis kiekvienais metais nuzudo milijonus zmoniu... o, kad lietuvoje uzdrausta, tai nereiskia, kad tai blogai yra, tiesiog musu seimo nariai sviesmeciais nuo mokslo atsilike, VAIKAI NEVARTOKIT NIEKO, BET JEIGU JAU TEKS KAZKA VARTOTI, GERIAU VARTOKIT KANAPES, NEI ALKOHOLI AR CIGARETES :)
Atsakyti
0

b
b
2016-08-14 13:07:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenarkotines, pluostines kanapes. LEgal.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų