REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Paula Poderytė su Sezzy ir dukrele (tv3.lt fotomontažas)

Dizainerė Paula Poderytė ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy išgyvena džiugų laikotarpį – pora laukiasi antrosios atžalos. 

6

Dizainerė Paula Poderytė ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy išgyvena džiugų laikotarpį – pora laukiasi antrosios atžalos. 

REKLAMA

Šią žinią pranešė naujienų portalas „Žmonės“.

Pora jau turi dvejų metukų dukrelę Alisą. Pirmagimė poros dukra gimė vasario 28 dieną.

Moteris atviravo, kad viso nėštumo metu netrūko ir darbų, tačiau visad jautėsi puikiai: „Jaučiausi visa nėštumą gerai, todėl esu labai laiminga, kad neteko gulėti ligoninėje ar lovos rėžime. Visą laiką buvau užsiėmusi: dirbau, ruošiausi naujos kolekcijos pristatymui – nebuvo laiko tinginiauti. Nors tikrai visus ir „nemalonius“ gražaus nėštumo simptomus jaučiau ir jaučiau ties kiekvienu mėnesiu, bet priimu tai kaip natūralų dalyką ir džiaugiuosi dėl visko. Svarbiausia, kad vaikelis gimtų sveikas.“ 

Paula džiaugėsi, kad netrukus gimstantis vaikelis yra labai laukiamas jos šeimoje: „Atlikti tyrimai buvo puikūs, aš asmeniškai visada svajojau turėti nors vieną dukrytę, bet kai pastojau buvau įsitikinus, kad man lemta turėti sūnų. Kadangi visuomet geriau sutardavau su berniukais. Turiu nuostabų, porą metų jaunesnį brolį kurį labai myliu ir su kurio draugais užaugome. Mano vyrui visiškai nebuvo skirtumo, kokia lytis, aš jo dar niekada nemačiau tokio laimingo ir rūpestingo. Nuo pat tos akimirkos, kai sužinojome, kad turėsime vaikelį. Esu labai laiminga, kad šį laukimą išgyvename kartu, niekada nebuvau jokiu kitu savo pasirinkimu tokia užtikrinta.“

REKLAMA
REKLAMA

Būsima mama su nekantrumu laukia, kuomet pasaulį išvys pirmagimis, todėl surengė kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kuriame buvo daugybė įvairiausių desertų, dovanėlių bei rožinės spalvos. Vakarėlio metu moteris atskleidė ir dukrelės vardą. Ją nusprendė pavadinti – Alisa.

REKLAMA

„Kūdikio sutiktuvių vakarėlis – mano iniciatyva. Aš labai mėgstu viską planuoti, dekoruoti, ruošti. Užaugau perfekcionistų šeimoje, kurioje viskas apgalvota iki smulkmenų. Mano mama – mano pavyzdys, ji visada įdeda daug širdies į mūsų gimtadienius iki šiol. Ypatingai kai buvome mažesni – turėjome  nepamirštamus gimtadienius, kuriuose niekada nebuvo nuobodu. Šiai šventei ruošiausi ilgai ir apgalvotai, pati kūriau ir gaminau visas dekoracijas, o pačios šventės metu buvo daug žaidimų, įdomių užduočių, rašėme Alisai palinkėjimus. Aš tikiu gražių akimirkų išliekamąja verte, todėl tam laiko niekada negaila“ , – šyptelėjo Paula.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad pora aukso žiedus sumainė liepos 10 d. 

2017 metais Sezzy viešai pristatė savo sužadėtinę Paulą Poderytę. Faktą apie sužadėtuves linksmai nusiteikusi pora tv3.lt patvirtino, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė.

Primename, kad Sezeris Saylikas 2016 m. gegužę išsiskyrė su pirmąją savo žmona Agne. Pora kartu buvo 9-erius metus. Santuoka su P. Poderyte didžėjui bus antroji.

Paklaustas apie priežastis, kodėl nutraukė devynerius metus trukusią santuoką su savo vaikų Oskaro ir Melisos motina Agne, Sezzy nuo komentarų susilaiko: „Apie tai nenorėčiau kalbėti, bet jeigu taip nutiko, kad išsiskyrėme, reiškia, kažkas buvo negerai. Dabar viskas kitaip. Esame labai laimingi“.

Nors žinia apie Sezzy sužadėtuves nukrito tarsi iš dangaus, tuoktuvių pora neskubina. „Šiemet tai tikrai jų nebus. Vasarą vėl praleisiu Turkijoje. Tad, matyt, apie vestuves kalbėsime kitais metais“. – tuo metu paaiškino atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų