Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį „Lietuvos talentų“ pusfinalyje sužibės dvylikametis gitaros virtuozas Rokas Mizeikis. Berniukas gitarą į rankas pirmą kartą paėmė dar būdamas visai mažas – ir svajoja kada nors būti pačiu geriausiu. 

Jau šį sekmadienį „Lietuvos talentų“ pusfinalyje sužibės dvylikametis gitaros virtuozas Rokas Mizeikis. Berniukas gitarą į rankas pirmą kartą paėmė dar būdamas visai mažas – ir svajoja kada nors būti pačiu geriausiu. 

REKLAMA

Rokas rimtai gitara groti mokytis ėmė būdamas devynerių, tačiau ši aistra gimė gerokai anksčiau – kai berniukas dar nemokėjo net vaikščioti. Gitaristas juokiasi, jog dabar groti gali pamokyti ir tėtį, kurio pėdomis ir pradėjo sekti.  

„Aš gitarą pirmą kartą į rankas paėmiau kai dar buvau kūdikis – tai buvo mano tėčio gitara. O pirmąją nuosavą gitarą aš nusipirkau savo 7-ojo gimtadienio proga iš sudovanotų pinigėlių.  

Na, o susidomėjimas gitara man atėjo manau kad natūraliai nes mano tėtis namie grodavo su akustine gitara (ir dabar groja), tai ir aš vis pabandydavau, ir tėčio prašydavau, kad parodytų kaip reikia –  o kai tėvai pastebėjo kad man groti gitara išeina visai neblogai, pradėjo skatinti draugystę su šiuo instrumentu.

REKLAMA

Tai dar kartą pasikartosiu,kad viskas atėjo tikrai labai natūraliai, kadangi namuose gitara grodavo tėtis. Tačiau visą tėčio įgytą patirtį, kurią jis įgavo per savo gyvenimą, aš aplenkiau per pusę metų ir dabar jau aš jį galiu pamokyti grojimo subtilybių“.

Roko tėvai nemėgino stabdyti berniuko talento – ėmėsi jį mokyti dar visai mažą, o vėliau perleido šią atsakomybę profesionaliems gitaros mokytojams. 

„Tėtis buvo pirmas mano mokytojas, tačiau neužilgo jis suprato, kad nebegali daugiau manęs išmokyti, todėl ir nuvedė mane pas mano dabartinį mokytoją, nuostabų gitaros virtuozą Viktorą Jonušį. 

Ten reikėjo pradėti mokytis praktiškai viską nuo pradžių, nes mano technika buvo nekokia. Todėl turiu patarimą tiems, kas norite išmokti groti gitara – geriau iš karto eikite mokytis pas profesionalus“, – pataria R. Mizeikis.

Berniukas tikina, jog į „Lietuvos talentų“ sceną užlipti jį tėvai ir artimieji skatino jau seniai – šeima norėjo, jog Rokas parodytų savo talentą plačiajai visuomenei. „Didelėse scenose turbūt visi muzikantai svajoja groti, ne išimtis ir aš. Ir kaip matome – svajonės pildosi!“ – pasakoja muzikantas ir išduoda, jog kamerų visai nebijo – prieš jas stovėti teko jau ne vieną kartą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Be galo myliu aktorystę –  vaidinau TV seriale „Laisvės kaina. Partizanai“, filmuose „Drugelio širdis“, „Nothing to Laugh About“, buvau ne kartą kviečiamas vaidinti Lietuvoje filmuojamuose BBC mini serialuose. 

Taip pat dalyvauju TV projektuose, kartais vedu renginius ir laidas (knygos „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“, didžiausia Lietuvoje online pamoka „Mokonomika“, TV laida „Panoramytė“, skirta tarptautinės vaikų gynimo dienos proga). Didžiausias jaudulys buvo dėl pačio pasirodymo – kad nesuklysčiau. Ir, žinoma, natūraliai jaudinausi dėl to kad teisėjai nepaspaustų raudono X“, – dėsto Rokas. 

Berniukas džiaugiasi, jog jį nepaprastai palaikė tiek draugai, tiek šeima – pasak jo, klasės draugai nuo pat pradžių tikėjo, kad jam pavyks patekti į projekto pusfinalį. 

Rokui Mizeikiui kameros – toli gražu ne naujiena: berniukas jau spėjo nusifilmuoti ne viename filme ir seriale. Tiesa, labiausiai jam įsiminė vienas projektas – filmas vaikams ir šeimai „Drugelio širdis“ (režisierė Inesa Kurklietytė). 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo nuostabi ir nepakartojama 2020-ųjų vasara, puikiai praleistas laikas bei neįkainojama patirtis su nuostabiais aktoriais ir su visa komanda. Vaidindamas šiame filme aš susiradau puikių naujų draugų ir įgijau daug vaidybinės patirties. 

Aš vaidinau vieną iš nelabai geros bernų šaikos vaikinuką Titą. Kartais būdavo ir sunkokų scenų – kol nufilmavom vieną sceną su ledais, man teko suvalgyti net devynias porcijas ledų! Po šios scenos filmavimo man atrodė kad ledų jau niekada nebenorėsiu“, – juokauja berniukas. 

Nors Rokui dar tik dvylika metų, berniukas turi labai daug svajonių – ir viena iš jų itin didelė: „Bene pati didžiausia iš mano gyvenimo svajonių yra tapti vienu iš geriausių gitaristų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje! O aktorystė ir TV žygiuoja greta muzikos. 

Todėl manau kad mano ateitis – muzika ir menas. Taip pat manau, kad mano ateitis jau truputį yra paties likimo suplanuota – juk nuo gimimo šalia manęs visada buvo gitara!“ – sako Rokas Mizeikis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų