REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
P. Gražulis Vilniaus apygardos teisme (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

Prieš kelias savaites verslininkė Birutė Navickaitė padavė pareiškimą policijai dėl to, jog Petras Gražulis judviejų dukrą automobilyje vežioja be apsaugos priemonių. Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo įvykio atomazga – politikas gavo baudą. 

6

Prieš kelias savaites verslininkė Birutė Navickaitė padavė pareiškimą policijai dėl to, jog Petras Gražulis judviejų dukrą automobilyje vežioja be apsaugos priemonių. Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo įvykio atomazga – politikas gavo baudą. 

REKLAMA

Šią žinią pranešė naujienų portalas 15min. 

Palangos miesto PK atstovė minėtam portalui teigė, jog Petrui Gražuliui skirta 15 eurų bauda. 

Apie dukros tėvui skirtą baudą socialiniuose tinkluose pasisakė ir pati Birutė Navickaitė:

„Sveikinu P. G. gavus baudelę už vaikučio vežiojimą be diržų ir tikiuosi, kad ji nuo šiol važinėjasi saugiai. Na, o piktiems veidams galiu atsakyti iš karto – tikrai nenorėčiau žinoti, ar ko nors išvengėm.

Ir dar – sveikinu pagaliau nusipirkus vaikišką kėdutę“, – rašė B. Navickaitė. 

Primename, jog prieš keletą savaičių B. Navickaitė pranešė, jog įdavė P. Gražulį policijai. Palangos verslininkė Birutė Navickaitė teigia, jog jos dukros tėvas Petras Gražulis dukrą jau keleri metai vežioja neįsodinęs į specialią kėdutę, taip pat neprisegęs saugos diržu. Pasak jos, vaikų teisės į šią situaciją nereagavo ir pasiūlė kreiptis į policiją, ką ši tikina ir padariusi. 

REKLAMA
REKLAMA

Apie situaciją moteris plačiau papasakojo socialiniuose tinkluose.

 

„Štai taip jau kone 3 metai yra vežiojamas mūsų vaikutis – be diržų, be kėdučių, palaidomis mašinoje. Kiek esu įbrukusi kėdutę – tiek ir su ja vaikutis parvažiuodavo taip, lyg kėdutės nei nebūtų. 

REKLAMA

Sulaukusi eilinio P. G. pareiškimo vaiko teisėse, iškviesta „pasiaiškinti“ kaip tyčia, užsiminiau ir apie tai. Žinote ką išgirdau? Ogi tai, kad toks dalykas yra NE JŲ REIKALAS, o policijos. Na, mano akimis, viskas kas yra prieš jį, tai jau ne jų reikalas.

Suraizgiau pranešimą į policiją, laukiu atsakymo. Kad jūs žinotumėt, kaip aš norėčiau NEBAUDŽIAMĄ nors kartą pamatyti NUBAUSTĄ. Svajoti yra gerai, bet nenustebčiau, jei EILINĮ KARTĄ jis liktų neliečiamas. Nenustebčiau ir jei EILINĮ KARTĄ kalta likčiau aš. VIENINTELĖ“, – nuoskaudą feisbuke liejo Birutė Navickaitė.

REKLAMA
REKLAMA

B. Navickaitė kreipėsi į policiją dėl netinkamos P. Gražulio vaiko priežiūros.

Naujienų portalas tv3.lt B. Navickaitės pasiteiravo, kaip P. Gražulis sureagavo į jos kreipimąsi į policiją.

„Nežinau, kaip reagavo į tai. Spaudoje skaičiau, kad lyg ir niekaip. Kaip tik tuo metu bandėme tartis dėl dukrytės aplankymo, bet jis, kaip visada, piktybiškai nesutinka raštiškai susitarti dėl lankymų. Aš nesutinku duoti vaikučio be raštiško susitarimo. Tad šiandien likau jau du kartus bloga. Dar ne vakaras, gal bus ir trečias kartas“, – sakė pašnekovė.

Moteris neslėpė, jog jai labai baisu palikti dukrą su P. Gražuliu: „Baisu. Ne tas žodis. Tai yra katastrofa. Ne tik dėl vairavimo. Įsivaizduokite, kai gaunu žinutes su nuotraukomis, kuriose nufotografuota didžiausia žoliapjovė. Jis sako, kad Monikutė pas jį tą daiktą vairuoja... Arba kai Basanavičiaus gatvėje su tėčiu paliktas vaikas dingsta iš kavinės ir randamas nubėgęs nežinia kur. Atsakomybės jam reikia ne tik už vairo. O ir mašina, ir vaikas yra ne žaislai... Iki nelaimės – pusė sekundės.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų