Vos kelis kartus viešumoje nuskambėjęs šviežias atlikėjo Donato Montvydo-Donny Montell kūrinys „Mano vasara“ iš karto sukėlė susidomėjimo bangą. Tuo tarpu Donatą džiugina ne tik naujos dainos sėkmė, tačiau ir geros žinios iš konkurso „Naujoji banga“ organizatorių, kurie galutinai patvirtino lietuvio dalyvavimą prestižiniame renginyje.

Donatai, kada sukūrei naująjį savo hitą „Mano vasara“?

Šią dainą parašiau maždaug prieš 3 metus. Iš pradžių maniau, jog tai bus baladė. Vis dėlto kelis metus stalčiuje pragulėjusi daina pagaliau sulaukė savo eilės ir iš lyrinės, lėtos įgavo greitesnį pavidalą.

Kelis kartus viešai nuskambėjęs kūrinys sukėlė tikrą ažiotąžą pramogų pasaulyje: koncertuose susirinkusieji prašo pakartoti šią dainą, radijai nori kuo skubiau kūrinį įtraukti į grojaraštį. Tikėjaisi tokios reakcijos?

Dėl to labai džiaugiuosi. Mano didžiausi vertintojai ir kritikai yra šeimos nariai ir mylimoji Veronika. Kai jiems parodžiau kūrinį „Mano vasara“, sulaukiau teigiamų įvertinimų. Visiems patiko tekstas, melodija. Jų manymu, daina yra pozityvi ir įsimintina. Todėl nieko nelaukęs nusprendžiau tuoj pat ją įrašyti ir pristatyti muzikos klausytojams.

REKLAMA

Kuo Tau pačiam patinka naujoji daina?

Pirmiausiai dėl to, kad ji yra apie karštąjį metų sezoną, kuris daugeliui iš mūsų yra ypatingas laikas. Juk vieniems vasara asocijuojasi su linksmybėmis kaime pas senelius ar atostogomis prie jūros,  kitiems – su pirmąja meile ar su seniai matytais draugais. Šiame kūrinyje sudėjau savo prisiminimus, apdainavau gražias akimirkas bei nuotaiką, kuri tvyrodavo mano vasaromis.

Ar tiesa, kad turi minčių šį vasaros hitą išleisti atskiro radijo singlo pavidalu kompatinėje plokštelėje?

Yra tokia idėja. Jei ir toliau dainos populiarumas žaibišku greičiu didės, manau, atsiras poreikis išleisti kūrinį singlo pavidalu, nors tai Lietuvoje ir nėra labai populiaru.

Sėkmė Tave lydi ne tik kūrybiniame, bet ir koncertiniame gyvenime. Tarp aibės vasaros koncertų turėsi rasti laisvą savaitę sudalyvauti liepos pabaigoje prasidėsinčiame prestižiniame konkurse „Naujoji banga“, Jūrmaloje (Latvijoje). Džiaugiesi, jog pagaliau esi patvirtintas  kaip oficialus renginio dalyvis?

Žinoma, esu labai patenkintas. Aš nusiteikęs kuo geriau pasirodyti šiame konkurse ir sėkmingai atstovauti Lietuvai. Žiūrint į ateitį, būtų naudinga užmegzti kuo artimesnius kontaktus su šou rengėjais iš Maskvos ir Jūrmalos.

Kita vertus, penkios atrankos skirtingose valstybėse, kuriose iki šiol varžiausi su atlikėjais iš gausybės užsienio šalių dėl kelialapio į „Naująją bangą“, man buvo sėkmingos. Būti pastebėtam bent akies krašteliu visuomet yra malonu.

„Naujojoje bangoje“  dalyvauja kompozitorių ir atlikėjų elitas. Šis konkursas yra laikomas vienu iš prestižiškiausių Senajame žemyne. Kaip manai, ar jį laimėti yra įmanoma?

Manau, reikia siekti geriausio rezultato. Būtina ant scenos pasirodyti taip, kaip gali geriausiai tą akimirką. Bent jau aš to kaskart siekiu. Tikiu, kad „Naujojoje bangoje“ galima sudainuoti neabejotinai gerai ir palikti žiūrovą neabejingą. Štai 2008 metais vykusiame festivalyje „Slavianskij Bazaar“, kurio mastelis atitinka „Naująją bangą“, iškovojau Grand Prix.

Nors ir sunku nuspėti komisijos nuotaiką, rezultatus, ar politinius sumetimus, tačiau negalima lipant į sceną abejoti tuo, ką tu

darai.


Rašyti komentarą...
p
pua
2011-05-21 19:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži dainikė. Bet joks man ji ne hitas. Viena iš daugelio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų