Dijora – apie darbą su Jankevičiumi, Stasiuliu ir meilę: niekam nebūsiu gražus raktų pakabukas

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina modelį ir „Gero vakaro šou“ vedėją Dijorą Petrikonytę. Šie metai kaunietei buvo ypatingi – baigtos bakalauro studijos ir sėkmingas debiutas vienoje populiariausių TV3 laidų su eterio grandais Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu. Dijora tikina iki šiol negalinti patikėti, kad iš pradžių pokštu palaikiusi kvietimą į „Gero vakaro šou“ vedėjos atranką, jau netrukus filmuosis antrajame sezone. Taigi kokie buvo pirmi metai televizijoje?

„Labai įdomūs, smagūs ir pilni naujų įspūdžių. Pamenu, kad iki paskutinės minutės, kol nepasirašiau sutarties su „Gero vakaro šou“ prodiuseriais, maniau, jog visa tai tėra kokios nors pokštų laidos scenarijaus dalis. Aš laimėjau vedėjos atranką, bet vis tiek negalėjau patikėti, kad pradėsiu dirbti televizijoje! Dar daugiau jaudulio teikė tai, kad mano scenos parteneriai bus Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis. Baiminausi, ar rasime bendrą kalbą, ar sutarsim, ar jie nebus „susireikšminę“, juk kai nepažįsti žmonių asmeniškai, gali prisigalvoti visokiausių dalykų. Laimė, mes labai gerai sutariame – jie nuo pat pradžių ėmėsi mane globoti, visko mokyti ir elgėsi lyg kokie tėtukai,“ – juokdamasi pasakoja Dijora.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dijoros Petrikonytės gyvenimo akimirkos

Mergina tikina, kad po metų televizijoje ji nepasikeitė kaip žmogus – nei iš artimųjų, nei iš draugų neišgirdo, kad „pasikėlė“, užrietė nosį arba susirgo „žvaigždžių liga“. Dijora tikisi, kad ši neužklups jos niekuomet, nes iš prigimties yra paprasta ir draugiška. Tiesa, kaunietė pripažįsta, kad faktas, jog laidoje ji keičia prieš tai Justinui ir Mindaugui asistavusią Karoliną Meschino, truputį gąsdino.

„Žinojau, kad einu į Karolinos vietą ir normalu, jog pradžioje baiminausi mudviejų lyginimo, kritikos. Bet galiausiai supratau, kad turiu atrasti savo darbo stilių – nekopijuoti, nebandyti pasirodyti geresnė, o tiesiog būti savimi. Jeigu mane pasirinko, vadinasi, aš turiu savybių, kurios šiame projekte reikalingos. Pati mėgstu juokauti, turiu gerą humoro jausmą ir stengiuosi dar labiau tobulėti šioje srityje,“ – sako mergina.

Dijora neslepia, kad darbas televizijoje jai labai patinka ir turi ambicijų toliau tęsti karjerą kaip laidų ar renginių vedėja. O kaip jai pavyko suderinti laidos filmavimų grafiką su studijomis ir modelio darbu?

„Būdavo visko, bet iš esmės aš esu gerai organizuotas žmogus ir kažkaip didesnių problemų dėl to nekildavo. Labai džiaugiuosi, kad sėkmingai užbaigiau bakalauro studijų etapą – ateityje norėčiau įgyti ir magistro laipsnį, tačiau kol kas mėgaujuosi atostogomis bei poilsiu. O modeliu dirbu jau devynerius metus, bet ši veikla nesikerta su darbu televizijoje – atvirkščiai, viena kitą papildo,“ – šypsodamasi tikina kaunietė.

REKLAMA

Dijorą į modelių pasaulį pastūmėjo mama, kai jai tebuvo 15 metų. Pradžia buvo itin sėkminga – paauglė laimėjo konkursą „Elite Model Look Lithuania 2011“. Tada prasidėjo kelionės po visą pasaulį, pasipylė įvairūs darbo pasiūlymai. Dijora sako, kad nuo tada išlaiko save finansiškai ir tėvų nėra paprašiusi paskolinti net 10 eurų. 

„Modelio karjerą dažniausiai pradeda labai jaunos merginos. Mano galva, tai yra geriausia savarankiškumo mokykla, nes tampi už viską atsakinga pati. Po 14 valandų trunkančių fotosesijų  Šanchajuje mama juk neateis ir nepadarys valgyti – reikia rasti jėgų pačiai. Išmokau ir pinigus taupyti, ir atsakomybės, nes pagrindines vertybes man įskiepijo tėvai. Ne paslaptis, kad pagundos modelių pasaulyje visada šalia: vakarėliai iki paryčių, alkoholis, narkotikai – visa tai labai nesunkiai pasiekiama. Jei neturi tvirto stuburo, tikrai lengva nusiristi į dugną. Žinau atvejų, kai pirma kelionė merginoms į užsienį buvo ir paskutinė – jos taip atsipalaidavo, kad modelio karjera baigėsi net neprasidėjusi. O aš visada laisvą laiką stengdavausi išnaudoti ekskursijoms, naujos šalies pažinimui,“ – pasakoja kaunietė.

Taip pat išgirsite, kokią žinutę Dijora nori pasiųsti jaunoms mergaitėms, siekiančioms modelio darbo ir kaip svarbu mylėti savo kūną, net jeigu kažkam šis neatrodo tobulas. O ar ji pati daug dėmesio sulaukia iš vaikinų? Ar šiuo metu turi draugą?

„Ne, mano širdis laisva. Nesakau, kad dėmesio nesulaukiu, bet jį rodo vaikinai ir vyrai, kurie dažniausiai siekia manęs dėl grožio, sėkmingos modelio karjeros ar darbo televizijoje. Aš nenoriu niekam būti gražus raktų pakabukas! Man imponuoja tie vaikinai, kurie turi gerą humoro jausmą, yra protingi ir išsilavinę, o ne puikuojasi pinigais ar turtais. Tai visiška tuštybė,“ – atvirai sako Dijora.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
A
Arnas
2020-06-11 19:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žemo lygio laida,save gerbiantis žmogus neturėtų eiti į tokią laidą ir atsakinėt į kvailus klausimus
Atsakyti
-2

I
Ina
2021-01-01 19:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai atsibodo žiūrėti tokius durnus juokelius. Protinga ir išsilavinusi mergina ten nedalyvautų. Paprasčiausiai tuščia mergiotė
Atsakyti
0

B
BArbora
2020-06-11 17:35:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
MELUOJA mergaite,nes yra labai grubi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų