Didžiulis panašumas į populiarią gražuolę merginai dovanoja karjerą

Gigi Hadid šiuo metu modelių pasaulyje yra viena populiariausių. Tad nenuostabu, kad merginos, kurios gali didžiuotis panašumu į superžvaigždę, taip pat pelno nemažai dėmesio.

25

Olandė Iza IJZerman yra plius dydžio modelis. Aplinkiniai pastebi, kad ji yra ypač panaši į visame pasaulyje garsią manekenę. Natūraliai putlios lūpos, ryški antakių linija, siaura nosis – Iza turi nemažai panašumų į Gigi.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiulis panašumas į garsenybę merginai dovanoja populiarumą

Iza – įvairių reklamų žvaigždė, vieną stambiausių sutarčių pasirašiusi su maudymosi kostiumėlių kūrėjų kompanija „Alpine Butterfly“.

Galbūt merginų išvaizdos panašumą lemia kilmė? Gigi mama, kuri taip pat kadaise buvo ypač populiarus modelis, yra kilusi iš Norvegijos. Dar vienas panašumas – Gigi ir Iza yra to paties amžiaus, 22 metų.

Supanašėti su garsenybe nuotraukose Izai taip pat padeda ir pasirenkamos pozos. Jųdviejų albume galima rasti daugybę panašių asmenukių.

„Pirmą kartą apie savo panašumą su Gigi sužinojau „Instagrame“. Pasirašiau sutartį su „MiLK“ kompanija. Jie pasidalijo viena mano nuotraukų ir paliko prierašą – „Naujoji figūringoji Gigi Hadid“. Tuo momentu ir supratau, kad kažkokių panašumų tikrai yra“, – žurnalui „Refinery29“ komentavo Iza.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žingsniuodama podiumu Gigi Hadid „pametė“ krūtį


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų