Deivizo debiutas: komandoje Stano ir Monika Šalčiūtė, kurią atlikėjas pasirinko pagal horoskopą

Kai pasirodo žinia apie scenos naujoką, dažnai įprasta sakyti, kad Lietuvos muzikos padangėje – naujas veidas. Tačiau išgirdus Deividą Dubinovą – Deivizo, pirmiausia išgirsti balsą: sodrų, unikalų vyrišką balsą, išsiskiriantį iš kitų pop atlikėjų.

4

Daugybė repeticijų bei nuolatinis vokalo tobulinimas atvedė Deividą į profesionalią sceną, o buvimą joje norėjosi įprasminti soline daina, kurią sukurti atlikėjas patikėjo kompozitoriui ir žodžių autoriui Stanislovui Stavickiui – Stano.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Deivido Dubinovo - Deivizo debiutas: komandoje Stano ir Monika Šalčiūtė, kurią atlikėjas pasirinko...pagal horoskopą

Taip gimė pirmasis kūrinys „Liūto širdis“, rašoma pranešime spaudai.

„Tikiu, kad ši daina gali tapti artima daugeliui, nes joje atsiskleidžia noras atsitiesti parkritus,

nusivylus ir vėl mylėti, mokytis iš savo klaidų. Žinau, kad atrasiu klausytojus, kuriems ši daina suteiks stiprybės, nuvys į šalį abejones ir leis nebijant būti savimi“, – viliasi atlikėjas.

Dainai nufilmuotas vaizdo klipas, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atlieka nuomonės formuotoja, socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Ją Deividas kartu su klipo režisieriumi Dominyku Jarecku vaidmeniui atsirinko pagal... horoskopą.

„Monikos zodiako ženklas – Liūtas, daina vadinasi „Liūto širdis“, tad viskas labai gražiai siejasi. Man patiko Monikos vaidyba, nors, tiesą sakant, galvoju, kad viskas taip natūraliai pavyko todėl, kad ji buvo savimi: graži, miela mergina, kuri gali suteikti galių net pačiam liūtui“, – šypsosi Deividas.

Kaip Deividui apskritai kilo mintis tapti atlikėju? „Turbūt noras dainuoti kilo stebint kitus atlikėjus, kuriuos pamilus, daug mokiausi ir mokausi iš jų iki dabar“, – pasakoja jis.

„Pradėjau nuo nedidelių koncertų kultūros centro salėje, vėliau meno mokykloje, o kiek paaugus ir didžiosiose scenose. Šis kelias mane atvedė iki dalyvavimo įvairiuose muzikiniuose konkursuose, renginių vedimo bei jų organizavimo. Jaučiu ir žinau, kad scena ir muzika – didžioji mano gyvenimo dalis“, – įsitikinęs vilnietis Deividas.

Už muzikalumą atlikėjas dėkingas gamtai, už jo gražiausias spalvas – ko gero, vienai geriausių vokalo dėstytojų Lietuvoje – Nijolei Maceikaitei, už norą dainuoti ir būti scenoje nuo mažų dienų – teatro studijai „Elementorius“, už meilę dainininko bei aktoriaus profesijai – renginių režisierei Jolantai Jurkuvienei. Nuo padėkų – prie realaus rezultato – debiutinės dainos „Liūto širdis“, kurią kviečiame pasiklausyti ir įvertinti!


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2021-08-06 15:57:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai malonu klausytis,graži daina..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų