Deivis Valentino dienai sukūrė kūrinį savo žmonai ir Nekrašiūtei: paaiškino, kodėl duetas norėtų net ir daugiau jo kūrinių

Populiariąją klasiką atliekantis Renatos Norvilės ir Neringos Nekrašiūtės duetas „La Forza“ artėjant Valentino dienai kviečia savo klausytojus į jausmų kelionę savo dainoje „Meilės žiedas“. Tekstą ir muziką naujausiam grupės kūriniui parašė dainininkas, kompozitorius Deivis Norvilas, rašoma pranešime spaudai.

„Daina yra apie jausmus, apie abipusį supratimą, vienas kito palaikymą. Ji skirta kiekvienam, kuris myli, kuris ieško meilės, o galbūt šiuo metu yra paklydęs savo jausmuose ir ieško palaikymo iš savo artimo bei mylimo žmogaus“, – pasakoja Renata. 

Tai jau antroji daina, kurią duetui sukūrė R. Norvilės vyras Deivis. Melodija ir tekstas į dainą buvo sudėti dar per pirmąjį karantiną. 

„Labai norėčiau, kad Deivis mums parašytų daugiau dainų – jis tikras profesionalas, labai daug dėmesio ir laiko skiria muzikos kūrimui, labai preciziškai parenka instrumentus, kurie turėtų skambėti“, – pasakoja R. Norvilė. 

Trejus metus gyvuojanti „La Forza“ džiaugiasi gausėjančiu savo klausytojų ratu, girdinčių širdimi ir vertinančių melodingą muziką. Naujoji dueto daina – tai dar vienas jausmingas klasikos motyvas, paserviruotas šiuolaikinės muzikos ritme. „Meilės žiede“ galima išgirsti mocartiškų tonų, renesanso, baroko laikotarpiams būdingo instrumento klavesino natų.

„Kasdieniame gyvenime buitinio realizmo daugiau nei pakankamai, tad savo dainomis ir įvaizdžiu scenoje norime sukurti siekiamybės iliuziją. Apsirengiame ilgas, dailias sukneles ir pabėgdamos nuo rūpesčių kupinos „mamiškos“ kasdienybės be makiažo, trumpam tampame damomis, dainuojančiomis romantiškas dainas. Beveik visų mūsų atliekamų kūrinių pavadinimuose yra žodis „meilė“. Matyt, sekdamos paskui savo sukurtą įvaizdį tokias dainas prisišaukiame ir su malonumu dalijamės jomis su savo klausytojais“, – pasakoja N. Nekrašiūtė.   


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2021-02-09 21:01:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuėmus bumcikus priedainis man primena bažnytinę giesmė.
Atsakyti
0

L
Lina
2021-02-10 07:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų