Dar vieni „Muzika suartina“ dalyviai: tai mums atvertų naujas galimybes

„X Faktoriaus“ kartu su lietuvišku mažmeninės prekybos tinklu „Norfa“ organizuojame socialinė iniciatyva – „Muzika suartina“ pristato dar vienus konkurso dalyvius – Paluknio Longino Komolovskio gimnaziją.

„Laisvu nuo pamokų laiku, mokykloje stengiamės praskaidrinti savo nuotaikas kūrybiniais užsiėmimais ir projektų įgyvendinimu. Tokiu būdu norime parodyti, kad muzikos galime ne tik klausytis, tačiau ir aktyviai dalyvauti kūrybos procese. Mes daug dainuojame, koncertuojame, grojame įvairiais instrumentais, netgi pradėjome rašyti savo kūrybos dainas. Supratome, kad kai mes mylime muziką, muzika pradeda mylėti ir mus“, – apie muzikavimą laisvu metu pasakoja gimnazijos mokiniai. 

Jie taip pat priduria, kad muzika jiems padeda pildyti svajones, o viena iš svajonių – laimėti šį konkursą, kuris atvertų naujas galimybes. 

„Mūsų mokykloje ugdymo procesas vyksta lenkų mokomąja kalba. Džiaugiamės, kad turime galimybę mokytis gimtąja kalba, puoselėti savo tradicijas, papročius ir kultūrą. Mes mylime Lietuvą ir visas čia gyvenančias tautas. Esame žingeidūs, norime išmokti kuo daugiau kalbų. Mus domina Lietuvos etninė kultūrą, todėl iškėlėme sau iššūkį dainuoti žemaitiškai“, – sako mokiniai ir dalinasi savo prisistatymo vaizdo įrašu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų