Daniel Craig nemano, kad kitas Džeimsas Bondas turėtų būti moteris

Aktorius Daniel Craig nenori matyti moters, kaip Džeimso Bondo, bet sako, kad nori, jog moterys turėtų galimybę sukurti savo unikalias kino ikonas.

„Atsakymas į tai yra labai paprastas. Tiesiog turėtų būti geresnių personažų moterims ir spalvotiems aktoriams.“ – sako 53-erių metų aktorius D. Craig, paklaustas apie galimą įpėdinę moterį.

„Kodėl moteris turėtų vaidinti Džeimsą Bondą, kai turėtų būti sukurtas naujas personažas, toks pat galingas kaip Džeimsas Bondas, bet skirtas moteriai?“ – tęsia aktorius.

Tai dar kartą paneigia gandus, kad aktorė Lashana Lynch, kurios personažas bus pristatytas netrukus kinuose pasirodysiančiame jubiliejiniame, 25-ame bondiados filme „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“), bus kitas Džeimsas Bondas. „Marvel“ kino visatos žvaigždė, 33-erių metų L. Lynch vaidins Nomi, kitą MI6 agentę, kuri taip pat yra agentė 007. Seniai spėliojama, kad ji gali būti pasirengusi užimti Daniel Craig vietą, kuriam veiksmo trileris „Mirtis palauks“ bus penktasis ir paskutinysis kartas, kaip legendiniam šnipui Džeimsui Bondui.

REKLAMA

L. Lynch ne kartą neigė, kad ji taps naujuoju Džeimsu Bondu. Ji mano, kad jai užtenka to, kad buvo geras D. Craig partneris jo paskutiniame bondiados nuotykyje.

„Manau, kad jie tiesiog ieškojo žmogaus, kuris galėtų būti Bondo atitikmuo.“ – sako aktorė. „Kas galėtų atsistoti ir būti balsingas, tiesmukas ir stiprus bei sugebėtų valdyti ginklą, galėtų valdyti save. Todėl Nomi yra šis gana sudėtingas, laisvas, atviras personažas, kuris MI6 suteikia tikrai gražų pokytį.“

Bondiados vyriausioji prodiuserė, 61-erių metų Barbara Broccoli, neseniai patvirtino, kad prodiuseriai nesvarsto moters Džeimso Bondo vaidmenyje, tačiau filmų kūrėja pridūrė, kad jai patinka naujos, sudėtingos moterys Bondo pasaulyje.

„Džeimsas Bondas gali būti bet kokios spalvos, bet jis yra vyras.“ – sako prodiuserė. „Manau, kad turėtume kurti naujus personažus moterims – stiprius moteriškus personažus. Man nėra įdomu paimti vyrišką personažą ir leisti jį suvaidinti moteriai. Manau, kad moterys yra daug įdomesnės už tai.“

Tai vis dar palieka neatsakytą vieną didžiulį klausimą: kas taps kitu Džeimsu Bondu?

Jau daugelį metų sklando gandas, kad kitas agentas 007 gali būti spalvotas žmogus, o franšizės gerbėjai tikisi aktoriaus Idris Elba arba John Boyega. Naujausiose spėlionėse kas dar galėtų perimti „Aston Martin“ raktelius, pasirodo aktoriai Regé-Jean Page, Tom Hardy, Tom Hiddleston bei Henry Cavill.

25-asis Džeimso Bondo filmas „Mirtis palauks“ kinuose nuo spalio 1 d.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų