Dalinkimės gerumu: „Pyragų diena“ – geriausia, kas gali nutikti per karantiną!

Jau šį penktadienį – nuostabi, prasminga tradicija, kurią minėsime jau vienuoliktus metus iš eilės – „Pyragų diena“! Tai metas, kai visa Lietuva kepa pyragus, dalinasi jais, o paaukotus pinigus skiria didžiausiam televizijos paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

4

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Jau daugiau nei dešimtmetį neatskiriama šios akcijos dalis – „Pyragų dienos“ tradicija.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dalinkimės gerumu: „Pyragų diena“ – geriausia, kas gali nutikti per karantiną!

Nors dėl pasaulinės pandemijos, šiuo metu daug kam „ne pyragai“‘, tačiau tai tikrai negali sustabdyti nuostabios iniciatyvos padėti sunkiai sergantiems mūsų šalies vaikams. Priešingai, šis laikas yra idealus susimąstyti ne tik apie save, bet ir tuos, kuriems dar sunkiau nei daugeliui mūsų, ir geriems, prasmingiems darbams daryti.

Pradėkime nuo labai paprastų dalykų: miltų, vandens, kiaušinių, uogienės... Tegu šeimos kepa kartu, bendradarbiai – susijungę „online“, tegu moksleiviams tai būna skaniausia nuotolinė pamoka. Pasidarykime saldaus gerumo šventę nuobodaus karantino metu!

O, kad gerumo žinia sklistų dar plačiau ir įtrauktų dar daugiau jautrios širdies žmonių – dalyvaukite foto konkurse. Savo kepinių nuotraukomis dalinkitės socialiniuose tinkluose Instagram ir Facebook su grotelėmis #pyragudiena ir #issipildymoakcija ir paaukokite „Išsipildymo akcijai“. Juk yra nustatyta, kad pyragas yra daug skanesnis, jei paaukoji. Gražiausių nuotraukų autoriai bus paskelbti lapkričio 9 d. Jie bus apdovanoti gausiais „Kauno grūdai“ prizais!

Daugiau apie „Pyragų dienos“ konkursą ir „Išsipildymo akciją“ čia.


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2020-11-04 15:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gera diena -pyragu-surinkti pinigai tarnauja kilniam tikslui kepkime ir dalinkimes gerumu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų