Dalia Grybauskaitė: tenka dirbti beveik kaip Kalėdų Seneliui

„Gražią baltašakę eglę, kuri auga mano kieme, papuošėme lemputėmis – svarbiausia, kad dabar ji džiugina ne tik mane, bet ir daugelį aplinkui“, – apie pasiruošimą artėjančioms šventėms rytoj 21.00 val. TV3 šventinėje laidoje „VIP“ pasakos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„VIP“ vedėjams Eglei Kernagytei-Dambrauskei ir Vaidui Baumilai Prezidentė atskleidė – net ir prieš šventes virtuvėje ji sukiojasi retai: „Tačiau turiu savo firminį patiekalą – marinuotus baravykus. Juos gaminu ir sau, ir svečiams, taip pat dovanoju ir draugams bei artimiesiems.“

Kalėdos nuo pat vaikystės man buvo ypatinga šventė – visada jų laukdavome. Su kaimynais dalindavomės bendra eglute, bendra švente, laukdavome dovanų ir Senio – to, kuris nešioja didelį maišą, ir jame yra visko, ir kiekvienam vaikui atsiranda dovana. Tuo metu gyvenome kukliai, daug ko nebuvo parduotuvėse ir net šokoladiniai saldainiai ar apelsinas tapdavo didžiausia švente“, – prisiminimais rytoj,21.00 val. dalinsis Jos Ekscelencija.

„Mano mama labai išlaikė tradicijas: visuomet buvo iš bažnyčios atnešti reikalingi priedai, taigi lauždavome plotkelę ir dalindavomės visi kartu, ir tie patiekalai būdavo suskaičiuoti ir nieko, ko negalima, ant stalo nebūdavo. Bet atsimenu, kad ragaudavau tik tai, kas buvo skanu“, – šypsodamasi prisimins Prezidentė.

REKLAMA

Paklausta ar pati jau žino, kokios dovanos norėtų Šv. Kalėdoms, D. Grybauskaitė neslėps: „Pastaruoju metu tenka dirbti beveik kaip Kalėdų Seneliui – pati perku, organizuoju ir dalinu. Prisipažinsiu, kad dalinti ir kažkaip reaguoti į žmonių prašymus arba norus yra daug didesnis malonumas negu gauti. Man nieko nereikia – mėginu dovanoti kuo daugiau džiaugsmo kitiems, ir tai turbūt didžiausias malonumas, kokį suteikia Prezidento pareigos.“

Šventinėje įžymybių naujienų laidoje „VIP“ tikrai kvepės Kalėdomis. Į savo jaukiai papuoštus namus kvies dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, virtuvės paslaptimis dalinsis TV3 laidos „Beatos virtuvė“ kūrėja Beata Nicholson, o apie dovanas prakalbusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu nebeslėps širdies draugo vardo. Tik gražių emocijų kupini momentai – jau rytoj, antradienį, 21.00 val. laidoje „VIP“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų