„Coachella“ festivalis: laisvas bohemiškas stilius ir ryškiausios žvaigždės

Coachella slėnio muzikos ir meno festivalis arba tiesiog – „Coachella“ – kasmet žavi laisvu ir šiek tiek bohemišku stiliumi, ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis ir jų pasirodymais scenoje.

35

Šįkart trijų dienų muzikos bei menų festivalis Kalifornijoje stebina roko, indie rock, hip-hop bei elektroninės muzikos ritmais. Tokiam siautuliui neatsispyrė žymiausios Holivudo garsenybės: Alessandra Ambrosio, Ashley Greene, Emma Roberts, Bella Hadid, Katy Perry, Vanessa Hudgens ir daugelis kitų.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Coachella“ muzikos festivalyje apstu Holivudo žvaigždžių

Viena ryškiausių žvaigždučių tąsyk buvo manekenė Kendall Jenner. Tai, ką dauguma moterų pavadintų didžiausia vakarėlio gėda, modeliui, rodos, visiškai priimtina ir įprasta.

Manekenės drabužių pasirinkimas karštomis dienomis vykstančiam festivaliui – drąsus ir stilingas. „Coachella“ muzikos ir šokių maratone K. Jenner pademonstravo net keletą stilingų apdarų.

Į bohemos siela alsuojantį festivalį modelis atvyko šviesia nerta suknele, vakare įšoko į trumpučius šortukus ir šildėsi po per dideliu džemperiu. Štai sekančiai, matyt, itin karštai dienai manekenė pasirinko perregimą apdarą, kurį drąsiai galėtume vadinti seksualia, vilionėms skirta liemenėle. Tiesa, tuomet veidą ji panoro slėpti po skrybėle ir stilingais akinukais.

REKLAMA

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mums – vakarėlio gėda, jai – stilingas festivalio akcentas

Tik šį drabužių derinį „Instagram“ sekėjams pademonstravusi K. Jenner nesibaimino, jog pro perregimą liemenėlę matyti, kaip jau minėjome, tai, ką moterys įprastai slepia – krūtų speneliai. Štai taip apsirengusi manekenė neabejotinai išsiskyrė iš masės.

Populiarusis festivalis „Coachella“ debiutavo 1999-aisiais. Tai vienas laukiamiausių renginių JAV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų