Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Rašiau ieškantiems žmonėms. Tiems, kurie viduje jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu, sąlygom, kad ir ekonomine situacija. Kurie jaučia, kad kažkas gyvenime yra ne taip ir nelabai žino, kodėl“, - savo pirmąją knygą „Menas būti laimingam“ pristato Elada Eimaitė, 35 m.

„Rašiau ieškantiems žmonėms. Tiems, kurie viduje jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu, sąlygom, kad ir ekonomine situacija. Kurie jaučia, kad kažkas gyvenime yra ne taip ir nelabai žino, kodėl“, - savo pirmąją knygą „Menas būti laimingam“ pristato Elada Eimaitė, 35 m.

REKLAMA
REKLAMA

Seniau žinoma Elados Urbonavičiūtės vardu, buvusi televizijos laidų vedėja išskirtiniame interviu Londonietės žurnalui atskleidė, jog šia knyga ji siekia pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ir padidinti gyvenimo džiaugsmą. „Pati mokiausi per savo asmenines patirtis, todėl knygoje apstu tikrų, gyvenimiškų patarimų“, - sako E.Eimaitė.

Tie, kurie pamena linksmą, besišypsančią, žavią pramoginių televizijos laidų vedėją, nustebs išgirdę, kad jos laiminga šypsena, pasirodo, puošdavo tik TV ekranus, o užkulisiai buvo visai kitokie. „Man trūko to laimingo, vėjavaikiško lengvumo. Kartais draugai ar pažįstami klausdavo, kodėl aš visuomet esu tokia susimasčiusi, pernelyg rimta. Ir pati vis dažniau ėmiau mąstyti, kas yra, kodėl man nesiseka būti tiesiog laimingai. Tad pirmiausia aš pradėjau ieškoti atsakymų sau – kodėl aš nesu tokia laiminga, kokia norėčiau būti. Kodėl mano gyvenimas susiklostė taip, o ne kitaip? Buvo metas, kada jausdavau, kad gyvenimas mane skriaudžia. Viduje vis tūnodavo tas neatsakytas klausimas, į kurį norėjau rasti atsakymą. Taip ir prasidėjo rimtas savęs pažinimo procesas“, - prisimena Elada.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmajame asmeniniame interviu Londonietės žurnalui Elada prisipažino, jog nemėgsta kalbėti apie save ir nors kažkuomet ją gerai pažinojo TV žiūrovai – žvaigždės koncepsija jai nepriimtina. „Tais laikais, kai dirbau televizijoje pati „žvaigždės“ koncepcija dar nebuvo tokia elaboruota. Žmonės dirbo televizijoje dėl to, kad mėgo tokį darbą, o ne dėl to, kad mirgėtų ant žurnalų viršelių. Niekas nevertė tavęs duoti interviu, nebuvo paparacų. Aš savo noru į žiniasklaidą nelindau, priešingai, vengiau bet kokio viešumo. Todėl beveik viskas, kas kažkada buvo parašyta apie mane, yra daugiau ar mažiau išgalvota. Tačiau situacija po 15 metų, pasikeitė. Aš kalbu. Tačiau vėl ne apie save, o apie gyvenimą, laimę ir, žinoma, knygą“, - atvirauja moteris.

Rašydama knygą „Menas būti laimingam“ Elada rėmėsi pozityviąja psichologija, NLP, gyvenimo kaučingu. Autorė dalinasi savo gyvenimo patirtimi, asmeniniais dvasiniais ieškojimais, siekia atskleisti tikros laimės paslaptį, skatina pažvelgti į save atidžiau, užduodant sau tinkamus klausimus, ragina ieškoti asmeninės tiesos. „Tai naujo mąstymo, gilių įžvalgų knyga, akcentuojanti galingą tiesą, kad laimė yra mūsų pačių rankų darbas, mūsų minčių rezultatas.  Praktikuodamas Laimės dėsnius, skaitytojas, įgaus ne tik drąsos, pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, kad kiekvienas turi galimybę nugyventi laimingą bei prasmingą gyvenimą, bet ir suras praktinių patarimų, kaip greičiau nukeliauti iki trokštamo rezultato“, - teigia autorė.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš dešimt metų į užsienį išvykusi moteris 2011-aisiais Londone įgijo gyvenimo trenerės (angl. Life coach) diplomą, asmeninio ugdymo specialistės kvalifikaciją. Šiuo metu ji su vyru Simonu ir trimis vaikais gyvena Vakarų Londone bei organizuoja seminarus saviugdos tema. Informaciją apie Elados organizuojamus seminarus, jos tekstus galima rasti tinklapyje www.sviesossauja.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų