Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinomas laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis neseniai kartu su Stanislavu Stavickiu-Stano išleido dainą – apie tai, kokie mes esame namuose, kuo užsiimame, kaip pramogaujame, keliame ūpą sau ir kitiems karantino metu.

Žinomas laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis neseniai kartu su Stanislavu Stavickiu-Stano išleido dainą – apie tai, kokie mes esame namuose, kuo užsiimame, kaip pramogaujame, keliame ūpą sau ir kitiems karantino metu.

REKLAMA

Prakalbus apie karantiną ir buvimą namuose Mindaugas buvo nusiteikęs itin pozityviai.

Mindaugas džiaugėsi, kad per karantiną turi daugiau darbo nei įprastai: „Turime labai daug projektų skirtų šiam laikotarpiui. Prasidėjo  „M.A.M.A IŠ NAMŲ“, „X faktorius #IšNamų“.

Dirbame tiesioginiame eteryje, kuriame naujas laidas, akcijas, anonsus. Tai labai įtrauki, fantazijos daug, darbo taip pat. Sėdžiu prie kompiuterio iki vėlaus vakaro, esu susikoncentravęs, sakyčiau, vienas geresnių laikų. Visi stengiasi, visi kažką daro. Kai nėra ką veikti, visą save atiduodi darbui.“

„Nesiorientuoju laike, tik pagal peraugusius plaukus suprantu, kad daug laiko praėjo, bet jei truktų karantinas kelias savaites ilgiau man nebūtų baisu“, – juokėsi vyras.

REKLAMA

Nuo balandžio 6 d. kiekvieną pirmadienio vakarą TV3 eteryje gerą nuotaiką kurianti, optimistinė laida – „#IšNamų“ – apie tai, kokie mes esame namuose, kuo užsiimame, kaip pramogaujame, keliame ūpą sau ir kitiems karantino metu.

Laidos vedėjai – legendinė vedėjų pora Orestas ir Džilda Vaigauskai kalbės apie aktualijas, apžvelgs, kas vyksta čia ir dabar, kalbins žinomus žmones ir pridės dar daugiau aštrių humoro pipiriukų prie juokingiausių video ir foto vaizdelių iš Lietuvos bei viso pasaulio.

REKLAMA
REKLAMA

Specialiai laidai „#IšNamų“ Mindaugas Stano sukūrė humoristinę dainą – neabejotinai tapsiančią karantino superhitu.

„Ši daina – geras mišinys. Ne visi moka gerai pajuokauti viruso, karantino tema, nes tai yra pakankamai jautrus dalykas. Šiuo atveju, laidos formatas – kitoks. Bus rodomi smagūs video ir foto vaizdeliai iš viso pasaulio ir Vaigauskų komentarai yra tobulas derinys.

Vaigauskų aktoriniai sugebėjimai įsijausti ir daina yra neatsiejami dalykai. Be vidinių konfliktų, flirto Vaigauskai yra neįsivaizduojami. Su Stano  abu džiaugėmės, kad mums pavyko sukurti jų stiliaus dainą. Seniai su tokiu azartu kažką begaminome, viskas labai laiku ir vietoje. Manau tai taps karantino hitu, daina yra estradinė ir senovinė, bet Vaigauskams kitaip ir netiktų“, – pasakojo M.Stasiulis.

Mindaugas džiaugėsi, kad dainą jam teko įrašyti su Stano: „Jis yra nuolatinis kolega, galima sakyti TV3 darbuotojas, kas susiję su muzika ar skambesiu, visuomet kreipiamės į Stano. Jis visuomet sureaguoja ir viską puikiai išpildo, tai yra vienas geriausių prodiuserių. Visi atsidūrėme laiku ir vietoje, ši daina laidai duos gerą postūmį ir nuotaiką.“

Dainos žodžiai, muzika, klipas ir pačios laidos – viskas kuriama, filmuojama namuose, laikantis griežčiausių karantino reikalavimų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų