Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau visai netrukus Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformoje „Go3“ žiūrovai galės išvysti naują, Emilio Vėlyvio režisuotą komišką serialą „Mano meilė karantinas“.

Jau visai netrukus Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformoje „Go3“ žiūrovai galės išvysti naują, Emilio Vėlyvio režisuotą komišką serialą „Mano meilė karantinas“.

REKLAMA

Vieną pagrindinių vaidmenų atliekantis aktorius Audrius Bružas neslepia, jog šio serialo filmavimas karantino sąlygomis ne tik suartino kolegas ir įkvėpė kūrybai, bet ir padovanojo ne vieną kuriozinę situaciją.

Kaip ir kiekvieną šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus žadins kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Į azartišką dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo šį kartą stos du talentingi aktoriai – Audrius Bružas ir Donatas Šimukauskas. Na, o savo pagamintais patiekalais jie bandys įtikti vieno iš prodiuserių Gedimino Juodeikos skoniui.

Gamtos apsuptyje, du dešimtmečius skaičiuojančiame pramogų ir poilsio centre „Belmontas“ įkurtoje studijoje laidos herojai gamins du unikalius patiekalus iš aukščiausios kokybės iberico kiaulienos, ruoštus „Kamado Bono“ kepsninėse: Audrius, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, keps tailandietišką kiaulienos sprandinę, o Donatas, padedamas iš Šri Lankos kilusio virtuvės šefo Dilano Dampellos Gamage, ruoš kiaulienos sprandinę su ypatingomis bulvių salotomis.

REKLAMA

„Aš retai paklustu moterims, bet virtuvėje jūs man tik sakykit, duokit sunkius darbus, liepkit man viską daryti, net ir žemink šiek tiek galit. Aš kadangi esu Šaulys, kritika verčia mane pasitempti“, – prieš prasidedant kulinarinei kovai juokaus aktorius Audrius Bružas.

Jau nuo birželio 8-osios žiūrovų laukia net 10-ies dalių nuotykių komedija, kurioje netrūks ne tik tai kuriozinių situacijų, bet ir šiomis dienomis itin aktualių istorijų. Vienas žymiausių šalies režisierių Emilis Vėlyvis šiam serialui sukvietė puikiai pažįstamų kino bei teatro aktorių komandą: žiūrovai galės išvysti Audrių Bružą, Andrių Žiurauską, Rimantę Valiukaitę, Mindaugą Papinigį, Donatą Šimukauską, Sakalą Uždavinį, Aldoną Vilutytę bei daugelį kitų.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai ypatingas serialas, gimęs labai įdomiu periodu. Karantinas jau buvo sušvelnintas, kuomet ėmėmės kurti jį. Čia yra įdėta daug meilės, suburta nuostabi aktorių komanda. Jame mes gyvenam kaip šeima, filmuojame bute, į tą patį butą ateina ir kaimynai, ir policija, ir draugai, tie draugai virsta skirtingais personažais. Labai daug siužetinių vingių“, – serialo detales atskleis A. Bružas.

Zigmo vaidmenį atliekantis aktorius teigia, jog žiūrovai lengvai personažuose pažins save ar savo draugus. COVID-19 viruso sukelta pandemija daugeliui pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, o įvestas karantinas parodė tikrąjį visuomenės atsakingumo ir sąmoningumo jausmą.

„Seriale susitinka visiškai du skirtingai poliai – Alius, kurį vaidina Andrius Žiurauskas, ir Zigmas, kurį vaidinu aš. Alius yra atsakingas, pareigingas, besilaikantis visų įstatymų, gyvenantis karantino sąlygomis, o Zigmas – ką tik grįžęs iš Norvegijos. Nesilaikydamas karantino sąlygų jis pabėga iš izoliatoriaus ir atvyksta pas seną savo draugą Alių, kur ir prasideda įvairiausios kuriozinės situacijos“, – pasakos A. Bružas.

REKLAMA
REKLAMA

Kuriozinių situacijų netrūko ne tik tai filmavimo aikštelėje, bet ir už jos ribų. Seriale policininko vaidmenį atliekantis aktorius Donatas Šimukauskas pasakoja, jog įtartinų, baimės kupinų žvilgsnių jis sulaukdavo net ir iš aplinkinių gyventojų.

„Vieno filmavimo metu buvau su policininko uniforma, su kauke, pirštinėmis. Mes baigėm sceną tuo, kad aš uždarau buto duris ir išeinu į koridorių. O koridoriuje ateina pagyvenusi pora ir aš matau, kaip jie atsargiai pro mane praeina, bet jų akyse kirba klausimas. Jie rakina šalimais esančias duris ir atsargiai manęs paklausia, kas čia atsitiko. Kuomet pasakiau, kad tik filmuojame filmą, visa baimė jų akyse atslūgo“, – istorija dalinsis Donatas.

Šio šeštadienio dvikovos teisėjas ir vienas iš serialo prodiuserių Gediminas Juodeika taip pat tikina, jog šis, jau trečią mėnesį besitęsiantis periodas smarkiai paveikė kūrėjų pasaulį ir pramogų industriją. Įvestos karantino sąlygos pradžioje kėlė nerimą kiekvienam, o norint tęsti pradėtus darbus teko keisti net ir filmavimo įpročius.

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad karantinas paveikė kiekvieną žmogų, kiekvieną šeimą. Mes nebegyvename taip, kaip iki jo, mūsų įpročiai, požiūris į pasaulį pasikeitė. Ypač mums, aktoriams, dirbantiems televizijoje, tai labai pasijautė, nes buvo toks periodas, kai visi buvom išsigandę ir nežinojome, kaip čia bus. Kuomet Emilis Vėlyvis sugalvojo kurti šį serialą, tai mūsų visai komandai buvo galimybė grįžti į įprastą gyvenimą. Nėra šis serialas filmuojamas taip, kaip mes esame įpratę: didelėje aplinkoje, su būriu žmonių, bet pačiam serialui tai atsiliepė tik į naudą. Tai mus labai artina ir ta bendrystė verčia gaminti gerą produktą“, – pasakos Gediminas Juodeika.

Kokie siurprizai laukia naujojo serialo žiūrovų, kaip menininkams sekėsi išgyventi karantino laikotarpį ir kuris aktorius – Audrius ar Donatas – yra geresnis kulinaras – sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per TV3 televiziją!

Į Lietuvą atėjus šiltoms dienoms televizijos žiūrovų pamėgtos kulinarinių pokalbių laidos „Virtuvės istorijos“ studija persikelia į gryną orą! Nuo šiol aršios ir azartiškos žinomų Lietuvos šeimų bei jų artimiausių bičiulių kulinarinės kovos vyks gamtos apsuptyje, du dešimtmečius skaičiuojančiame pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. 

REKLAMA
REKLAMA

Į dvikovą stoja ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai – kulinarei Ilonai Juciūtei pirštinę metą iš Šri Lankos kilęs virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage. Su žiūrovais jiedu dalinasi ne tik puikiais receptais, bet ir naudingais kulinariniais patarimais. Geriausi pokalbiai gimsta virtuvėje, todėl patiekalų gamybą kaskart lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų