Bradas Pittas skirtis panorusiai Angelinai Jolie smogė į skaudžiausią vietą

Holivudo aktorius Bradas Pittas pateikė savo atsakymą į žmonos Angelinos Jolie skyrybų pareiškimą, kuriuo siekia bendrų teisių rūpintis šešiais poros vaikais, šeštadienį pranešė garsenybių pasaulio naujienų leidinys „E! News“.

18

Filmo „Kovos klubas“ (Fight Club) žvaigždė teisiniuose dokumentuose, kurie buvo išsiųsti penktadienį, santuokos subyrėjimo priežastimi nurodo nesutaikomus skirtumus.

„Brangelina“ praminta pora kartu gyveno nuo 2004-ųjų, o susituokė Prancūzijoje prieš dvejus metus. Jiedu augina šešis vaikus: 15-metį Maddoxą, 12-metį Paxą, 11-metę Zaharą, 10-metę Shiloh ir aštuonmečius dvynius Knoxą bei Vivienne.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žurnalistai apsupo Brado Pitto ir Angelinos Jolie namus

Rugsėjo 19-ąją A.Jolie pateikė Los Andželo teismui skyrybų dokumentus. Tuo metu, kai buvo paskelbta apie skyrybas, A.Jolie prašė tik jai vienai suteikti vaikų globos teises, o B.Pittui leisti tik lankyti juos. Tačiau tai visuomet buvo laikoma laikino susitarimo dėl globos dalimi.

Teisėjų atsakymas į B.Pitto prašymą turėtų būti įdomus, turint omenyje, kad aktoriaus atžvilgiu vykdomas tyrimas dėl rugsėjo 14-osios vaido su Maddoxu privačiame lėktuve skrydžio metu.

REKLAMA

Dėl to numanomo incidento Los Andželo apygardos vaikų ir šeimos reikalų departamentui buvo pateiktas anoniminis pranešimas, esą Bradas fiziškai ir žodžiu smurtavo prieš Maddoxą. Tuo metu vienas aktoriui artimas šaltinis „E! News“ sakė, kad jis „niekaip nesmurtavo prieš savo vaikus“ ir eina iš proto dėl tokių įtarimų.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metas sunerimti? Angelinos Jolie dukra jau visiškai neprimena mergaitės

Du FTB agentai praėjusį mėnesį aplankė Angeliną jos namuose Malibu ir tris valandas stengėsi surinkti su minėtu incidentu susijusių faktų. Agentai aiškinosi, ar esama kokių nors įrodymų, kuriais remiantis būtų galima pradėti oficialų tyrimą.

Pareiškime „E! News“ FTB atstovas patvirtino, kad preliminarus tyrimas tęsiasi.

„FTB toliau renka faktus ir vertins, ar bus vykdomas tyrimas federaliniu lygiu (dėl incidento lėktuve)“, – sakė atstovas.

Bradas nuo to laiko du kartus matėsi su savo vaikais, o su Maddoxu tik neseniai susitiko pirmą kartą. Pasak šaltinio, paauglys „širdo ant savo tėčio“, bet galiausiai jie susitiko. Anksčiau šaltinis sakė, kad aktorius trokšta „pasimatyti su vaikais ir sudaryti susitarimą, kuris būtų geriausias jiems“, taip pat nori „viską išspręsti privačiai ir draugiškai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų