Bosas su dukra Marija traukė aplinkinių dėmesį: pademonstravo stilingus derinius

Panašu, kad atėjęs kalendorinis ruduo Dainos Bosas ir jos dukros Marijos Randers nuotaikos nepaveikė. Žinomos moterys prieš intensyvų darbų ir studijų sezoną išnaudojo kiekvieną mamos ir dukros akimirką kartu – leidosi į smagų apsipirkinėjimą, rašoma pranešime spaudai.

23

Verslininkė Daina Bosas su devyniolikmete dukra Marija buvo vienos pirmųjų, apsipirkusios Klaipėdos prekybos centre atsidariusioje parduotuvėje „Denim Dream Outlet“.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bosas su dukra Marija traukė aplinkinių dėmesį: pademonstravo stilingus derinius

Pajūryje drauge apsipirkinėjusios D. Bosas ir M. Randers atkreipė smalsių prekybos centro klientų žvilgsnius. Linksmas klegesys, nuoširdus mamos ir dukros bendravimas, originalūs drabužių deriniai traukė pirkėjų dėmesį. Ilgiau nei valandą parduotuvėje praleidusios Daina ir Marija išėjo pilnais pirkinių krepšiais.

Itin didelius reikalavimus rūbų ir batų kokybei kelianti verslininkė D. Bosas stebėjosi patraukliomis kainomis: „Radau puikių daiktų ne tik sau ir Marijai, bet ir savo jaunėlei 9-erių metų dukrai. Labai patiko spalvos, puikus aptarnavimas“.

Nuo pirmadienio Vilniuje studijas pradėjusi Marija Randers sako Klaipėdoje radusi įdomių aprangos detalių, ko nebuvo mačiusi sostinėje.

Akimirkos iš Dainos ir Marijos apsipirkinėjimo – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2019-09-06 00:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia puiki reklma.idomu viska dykai gavo ar su didziule nuolaida
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų