Besiskiriančių Skaisgirių nuotraukos užminė mįslę: pora ir vėl kartu?

Dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad Rolandas Skaisgirys ir Vaida Skaisgirė suka skirtingais keliais, tačiau dabar nuotraukos socialinėje erdvėje užminė mįslę – pora ir vėl kartu?

19

tv3.lt primena, kad gegužės 8-ąją žiniasklaidą pasiekė žinia, kad skiriasi prodiuserinės kompanijos „Videometra“ savininkas Rolandas Skaisgiris (50) su žmona, komunikacijos specialiste Vaida Skaisgire (28).

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skaisgirių nuotraukos užminė mįslę: pora ir vėl kartu?

Poros skyrybos jau pasiekė teismą, o kartu ateities jie nekuria jau daugiau nei metus. Šią naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir pati Vaida Skaisgirė: „Nebėra prasmės išsisukinėti, taip, tai tiesa.“

Visgi dabar iš nuotraukų „Instagram“ tinkle atrodo, kad ir Rolandas, ir Vaida laiką leidžia kartu Graikijos saloje Mykonos. Ne vienam poros nuotraukos užminė mįslę – jie ir vėl kartu?

Portalas tv3.lt bandė susisiekti su R. Skaisgiriu ir V. Skaisgire, tačiau nesėkmingai.

Primename, kad kalbos apie poros skyrybas ir yrančią santuoką pasirodė dar 2017-aisiais. Tąkart buvo kalbama, kad pora savo gyvenimus kuria ne po vienu stogu.

Tąkart pora savo santykių ir galimų skyrybų nekomentavo, tačiau apkalbas nutraukė praėjusiais metais suorganizuota poros kelionė į Italiją. Kartu su sūnumi jie mėgavosi atostogomis.

Visgi pora vis dažniau raudonuoju kilimu žengė ne susikibę už rankų, bet atskirai. Vaida apie skyrybas neprakalbo ir sutuoktinio 50-mečio šventėje.

Pora pirmąkart viešai pasirodė 2011-aisiais, 2012-aisiais susižadėjo ir pradėjo lauktis sūnaus. Tąkart Vaida tvirtino, kad santuoka bus tikrai ne dėl gimsiančio sūnaus, o iš meilės.

2013-aisiais jie susituokė Barbadose, o vėliau santuoką įteisino Lietuvoje.

Ne paslaptis, kad yra kalbama ir apie tai, jog Vaida kuria santykius su vienu Palangos verslininku. Ar tai tiesa, kol kas nėra oficialiai žinoma.


Rašyti komentarą...
.
...
2019-08-17 08:22:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Du durneliai... pikules lygio.
Atsakyti
0

P
Piska
2019-08-16 15:10:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenormalus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų