Beprotiška Eltono Johno meilė: pats pabėgo nuo sužadėtinės, o kitas mylimasis rastas negyvas

Legendinis dainininkas Eltonas Johnas publikai padovanojo ne tik daugybę hitų, bet ir be galo įdomią savo gyvenimo istoriją, o kai kurios detalės į viešumą lenda iki šiol. 

8

Šiandien dainininkas vedęs savo gyvenimo draugą Davidą Furnishą, su kuriuo praleido jau 25 metus, vis dėlto jo meilės paieškos visą gyvenimą buvo labai komplikuotos.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beprotiška Eltono Johno meilė: pats pabėgo nuo sužadėtinės, o kitas mylimasis rastas negyvas

Šiuo metu E. Johnas yra vedęs D. Furnishą. Jų santuoka atrodo be galo laiminga, pora augina du mažus berniukus – Zachary ir Elijah.

Vis dėlto anksčiau jo gyvenimas ramybe tikrai nespindėjo. Šiuo metu jis su buvusia žmona R. Blauel yra priverstas susitikti teisme dėl to, ką dainininkas atskleidė savo autobiografinėje knygoje. Tiesa, ši jo santuoka buvo tik smulkus lašas jūroje palyginus su tuo, ką jam reikėjo praeiti, kad rastų tikrą meilę.

Dar prieš visiems laikams prisiimdamas savo sceninį vardą, kaip Eltonas Johnas, Reginaldas Dwightas apgavo savo buvusią merginą 1970-aisiais, likus vos kelioms savaitės iki jųdviejų vestuvių. Tai privertė moterį tiesiog išeiti iš proto.

Linda Hanning, kuri vis dar turi E. Johno įteiktą sužadėtuvių žiedą, prabilo apie E. Johno kelionę į santaiką su savo seksualumu.

„Mes netrukus turėjome susituokti, kai jis, girtas, mane pažadino ir pasakė, kad mūsų santykiai – baigti. Vėliau jis paskambino savo patėviui ir paprašė, kad šis jį pasiimtų. Jis tiesiog šitaip paprastai išėjo. Aš buvau šokiruota, nes jį labai mylėjau ir tikėjausi, kad jis taip pat mane myli“, – „Mirror“ pasakojo ji.

Tiesa, dainininkas Lindą yra šokiravęs ir anksčiau. Kartą ji rado E. Johną atsukusį dujas ir įkišusį galvą į orkaitę. Tai ji apibūdino kaip pagalbos šauksmą, mat, anot atlikėjo, jo karjera į priekį judėjo pernelyg lėtai. O netrukus po to jis nusprendė sužadėtinę palikti.

1976-aisiais E. Johnas paskelbė, kad yra biseksualus, tačiau vedė žmoną Renate Blauel. Ji buvo iš Vokietijos kilusi garso inžinierė. Deja, po 4 metų jų santuoka nutrūko. Tąkart E. Johnas jau teigė, kad yra homoseksualus.

REKLAMA

Visai neseniai E. Johnas savo „Instagram“ pasidalijo nuotrauka iš Australijos, kurioje įmažintos jo ir R. Blauel vestuvės. 

„Labai džiaugiuosi, kad grįžau į Australiją keliems šou. Prieš daugybę metų Australiją pasirinkau kaip savo vestuvių vietą su nuostabia moterimi, kuriai jaučiu labai daug meilės ir susižavėjimo. Už viską labiau norėjau būti geru vyru, tačiau neigiau tai, kas buvau iš tiesų. Tai sukėlė mano žmonos liūdesį, o man – didelę kaltę ir pasigailėjimą“, – rašė jis.

Negana to, būtent tuo metu E. Johnas kentė nuo alkoholio ir narkotikų priklausomybės.

„Narkomanas galvoja taip: „Turėjau daug vaikinų, ir tai nepadarė manęs laimingu, todėl man reikia žmonos ir tai viską pakeis.“ Aš mylėjau Renate. Ji – nuostabi mergina. Tačiau, žinote… dalykas, kurio gailiuosi labiausiai gyvenime, yra tas, kad ją įskaudinau“, – pripažino E. Johnas.

Tiesa, su Renate dainininkas išliko puikiais draugais iki šių dienų. Tiesa, tarp nepavykusių E. Johno santykių būtų galima įtraukti ir Johną Reidą, jo buvusį vadybininką. 2000 metais E. Johnas su juo taip turėjo susitikti teisme dėl daugiau nei 8 mln. eurtų vertės ieškinio.

Dainininkas buvusį vadybininką kaltino nešvariais verslo santykiais ir tuo, jog šis pripažino, jog išleido daugiau nei 30 mln. eurų vos per 2 metus.

Kitas E. Johno mylimasis – kurio tapatybė lieka nežinoma – nusižudė, mat buvo krikščionis ir sunkiai priėmė tai, kad yra homoseksualus.

O štai pats dainininkas visuomet drąsiai kalbėjo apie gėjų teises ir skatino žmones kalbėti apie savo seksualumą. „Noriu, kad mūsų sūnus užaugtų pasaulyje be homofobijos“, – sakė jis 2011 metais.

E. Johnas ir jo dabartinis partneris D. Furnishas ėmė susitikinėti 1993 metais. D. Fusheris – buvęs reklamos specialistas, o dabar – filmų kūrėjas. 2005 metais jie buvo viena pirmųjų porų, kurios buvo oficialiai sutuoktos Didžiojoje Britanijoje.

Šiuo metu 72 metų E. Johnas stengiasi rasti balansą tarp savo karjeros ir vaikų auginimo. Jis yra sakęs, jog džiaugiasi savo darbininkų klasės šaknimis, ir visa tai nori įskiepyti ir sao atžaloms. „Esu kilęs iš labai sunkiai dirbančios šeimos, todėl jei kažko norėdavau, pats turėdavau labai sunkiai dirbti. Noriu savo vaikams perduoti lygiai tas pačias vertybes. Tačiau suprantu, kad tokiame pasaulyje šitaip augti būtų be galo sunku – mudu su Davidu tai puikiai suvokiame. Jie – fantastiški jauni berniukai, turi geras širdis, yra užjaučiantys, turi geras asmenybes“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų