Bejausmė karalienė? Paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl ji nelanko savo vyro ligonėje

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog princui Philipui net 4 naktis teko praleisti ligoninėje dėl pablogėjusios sveikatos. 

5

Prieš Kalėdas princas iš ligoninės vis dėlto paleistas, tačiau vienas klausimas taip ir liko neatsakytas – kodėl per visą tą laiką, kurį Philipas praleido ligoninėje, jo žmona nėkart jo neaplankė?

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl karalienė niekada nelanko savo vyro ligonėje

Tiesa, princo neaplankė ir princas Harry bei Meghan Markle, tačiau jie turi pakankamai pateisinamą priežastį – pora kartu su sūnumi šiuo metu jau yra išvykusi į Kanadą, pas M. Markle mamą. Būtent čia jie ir sutiks šventes.

O štai karalienė, kaip įprasta, šiuo metu jau laukia Kalėdų šventės Sandringham rūmuose. Tai sukėlė daugelio pasipiktinimą – nejaugi monarchei nė kiek nerūpi jos vyras?

Siekdama išsklaidyti nereikalingus gandus, karališkosios šeimos ekspertė Victoria Arbiter nusprendė viską paaiškinti „Twitter“ socialiniame tinkle. 

„Pamačiusi kelis siaubingus komentarus apie karalienę Sandringhamo rūmuose ir princą Philipą ligoninėje, nusprendžiau kiek viską paaiškinti. Iš esmės, karališkosios šeimos nariai niekuomet vieni kitų nelanko ligoninėje. Visuomet gali būti išimčių, tačiau tai nėra jautrumo trūkumas“, – aiškino ji.

Pasirodo, kad tikroji priežastis, kodėl karališkosios šeimos nariai to nedaro, yra ta, jog tam reikėtų ligoninėje įvesti didžiulius saugumo reikalavimus. Tai reikštų, kad būtų sutrikdyti ir kiti ligoniai bei juos lankantys žmonės. 

„Karališkoji šeima yra ne tik labai privati, kai kalba pasisuka apie įvairiais sveikatos bėdas, bet kartu jie nori išvengti ir įvairių kalbų“, – rašė V. Arbiter.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinia apie pablogėjusią Philipo sveikatą pasirodė dar gruodžio 20 dieną. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų