Balsas.lt skaitytojai išrinko geidžiamiausią nuotaką ir jaunikį

Balsas.lt portalo skaitytojai rinko geidžiamiausią pramogų verslo nuotaką ir jaunikį. Daugiausiai savo balsų  jie skyrė žaviajai televizijos laidų vedėjai Ugnei  Skonsmanaitei ir krepšininkui Linui Kleizai.

„Nesureikšminu tokių rinkimų, labiau tai vertinu kaip pokštą artėjančių Joninių proga, belieka susirūpinti, kad Lietuvoje trūksta jaunikių“, – šmaikštavo krepšininkas. Vyras minėjo, kad jį labiausiai domina protingos ir išsilavinusios merginos. Geidžiaumiausios nuotakos titulą pelniusią Ugnę krepšininkas apibūdino kaip itin gražią merginą.

Tuo tarpu charizmatiškoji Ugnė dėkojo visiems Balsas.lt skaitytojams už balsavimus. Jos nuomone, jaunikis turi būti subrendęs, apsisprendęs ir suprantantis, kad dabar jis atsakingas ne tik už save, bet ir už savo moterį.

„Apie Liną Kleizą daug pasakyti negaliu, nes nepažįstu jo asmeniškai, o stebėdama jo karjerą, tikrai žaviuosi ir labai už jį džiaugiuosi“, – gerų žodžių apie sportininką negailėjo televizijos laidų vedėja. Ji taip pat linkėjo L. Kleizai sėkmės ir, žinoma, surasti tą vienintelę, kuri atims geidžiamiausio jaunikio statusą.


Rašyti komentarą...
m
ma_
2011-06-26 13:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu neduok Dieve jie susieis.... na bet ne... abejoju :D
Atsakyti
0

m
mama
2011-06-26 15:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
man ugne laaaabai patinka, super mergina, noreciau tokios marteles
Atsakyti
0

e
evee
2011-06-26 19:00:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano favoritai uz kuriuos balsavau. Ugne turbut bene graziausia ir naturaliausia is tu lietuvos tv ekranu, super.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų