Baiba atskleidė, kokia buvo įsimintiniausia dovana

Žiemos švenčių metas atlikėjai Baibai – ypač įtemptas darbų grafikas. Tačiau ji spėja viską: paprastai dovanomis rūpinasi iš anksto, gerai apgalvojusi, ką dovanoti artimiausiems draugams bei šeimos nariams.

„Aš neįsivaizduoju Kalėdų be šeimos, namų, Kalėdinių dainų danavimo, šventinio stalo ir eglutės, kuri turi būti tikra, kvepianti. Dar būtinai skaičiuoju, ar iš tiesų yra dvylika patiekalų ant stalo“, – taip apie šventę entuziastingai pasakojo dainininkė.

Ji taip pat mėgsta tą šventės dalį, kada visi keičiasi dovanomis, jei yra mažamečių vaikų, į namus būtinai atkeliauja Kalėdų senelis ir visi privalo parodyti, ką moka geriausiai. Vieni šeimos nariai dainuoja, kiti dovaną gauna padeklamavę eilėraštį. Išgirdusi klausimą apie tai, kokią įsimintiniausią dovaną ji yra gavusi, atlikėja ilgai negalvojo.

„Raktų pakabutis, ant kurio buvo išgraviruoti tokie žodžiai: lai tave myli ant žemės ir saugo iš viršaus. Ir visa šeima pasirašiusi“, – naujienų portalui Balsas.lt pasakojo dainininkė. Iki šių dienų ji saugo minėtają dovaną.

Kad būtų iš tiesų jaukios ir gražios Kalėdos, dainininkės nuomone, jas būtina švęsti su šeima ir visiškai nesvarbu, kokias dovanas jiems esate paruošę, svarbiausia – dėmesys ir buvimas kartu.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2011-12-08 22:40:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kam čia įdomu, ką ir kaip veikia zirgo galva Lietuvoje... ?
Atsakyti
0

J
Jonui
2011-12-09 15:21:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų