Žmonės vienas po kito žūsta dėl kontakto su paprastu medžiu. Ne veltui Durbano (Pietų Afrika) gyventojai nuo seno suteikė jam pravardę „ąžuolas-žudikas“. Senbuviai kalba, kad šiam medžiui daugiau kaip 100 metų ir per tą laiką jis pražudė maždaug 300 žmonių.

-Mūsų mieste kiekvienas žino, kad šiam medžiui uždėtas prakeiksmas. – pasakojo 62 metų amžiaus Ana Vanderburt. – Pavyzdžiui, aš apie tai sužinojau vaikystėje. Pagyvenę žmonės nerizikuoja juokauti su tokiais reiškiniais, tačiau kai kas iš jaunimo netiki tuo, laiko tai kvailyste. Atvykėliai irgi neretai juokiasi iš mūsų „prietarų“ ir drąsiai liečia tą medį. O jau tada jų gyvenimas atsiduria visiškoje medžio valdžioje…

Kaip praneša laikraštis „San“, Durbano policijos duomenimis, per 30 mėnesių įvyko tokios tragedijos, kurios, kaip manoma, susijusios su „mediniu prakeikimu“:


  • Studentas ir jo draugė žuvo po to, kai vaikinas pasigyrė draugams, kad užsiropš ant „juodojo medžio“. Kitą naktį porelė važiavo pro šalį, automobilį visiškai sausame kelyje ėmė nešioti ir jis įsirėžė į medį. Abu žuvo akimirksniu.

  • 34 metų amžiaus vyras pareiškė, kad nieko nebijo, stuktelėjo kumščiu per kamieną ir po kelių valandų mirė nuo širdies priepuolio.

  • Paauglys (turistas iš Kalifornijos, JAV) nusišlapino nt medžio, kad parodytų kaip jis netiki „mistiniais paistalais“. Po 6 dienų, safario metu jį užpuolė dramblys ir sutraiškė vaikiną.

  • Trijų asmenų šeima tiesiog nusifotografavo prakeiktojo medžio fone ir žuvo po dviejų mėnesių gaisro metu: jų namas be jokios regimos priežasties užsidegė vidury nakties.
Oficiali valdžia antgamtinėmis jėgomis netiki (ar apsimeta, kad netiki), tačiau buvo priversta pripažinti, kad su paslaptingu augalu išties siejasi daugybė tragiškų įvykių. Medį norėjo nupjauti, tačiau niekas nepanorėjo to imtis. Valdžia norėjo bent jau aptverti ąžuolą, tačiau netgi šiam darbui nesurado nė vieno žmogaus.


Rašyti komentarą...
m
medelis
2010-04-14 10:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
na, tikrai neblogas medelis sakyčiau, kažin kodėl man atrodo, kad tai irgi netikra gal aš irgi būsiu tipo tos istorijos vienas išveikėjų, bet norėčiau pamatyti tą medį realybėje
Atsakyti
0

u
unreal
2010-04-14 10:21:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai geras, pas mano močiute kaime toks pats auga kartą ant jo užlipko katinas ir tas katinas po 6 metų mirė, tada kartą viena blondinė lipo ir nusilaužė nagą, tai tikra mistiką
Atsakyti
0

V
Vytautas
2010-04-14 10:49:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia rimtas atsitikimas, Lietuvoje prieš daugelį metų. Kunigas nuvažiavo pažiūrėti, kaip pjauna ąžuolą kryžiui. Nors stovėjo labai toli, kai medis virto, atlėkė sausa šaka ir paklojo kunigą (davė per galvą) vietoje. O dar sako, kad pagonių dievai ngalingi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų