Atvirai: Rusijos žurnalistas apie Donato Montvydo silpnybes ir Rusijos politinius žaidimus „Eurovizijoje“

„Mano įsitikinimu, daug šansų turi Austrijos atlikėja Zoe, ukrainiečiai, baltarusiai, švedai, žinoma, Rusija“, - portalui tv3.lt sakė „Eurovizijos“ konkurse dirbantis Rusijos muzikos naujienų portalo MuzzNews.com korespondentas Michailas Kesarevas.

3

„Tačiau, jeigu reikėtų įvardinti vieną favoritą, kuris gali laimėti konkursą, būtų sunku. Šiuo metu esu šiek tiek sutrikęs“, - traukė pečiais Rusijos žurnalistas, neįvardinęs Lietuvos atstovo Donny Montell pasirodymo tarp favoritų.

„Tiesą pasakius, man labiau patiko jo daina, kurią jis atliko prieš keturis metus Baku vykusiame „Eurovizijos“ konkurse. „Love Is Blind“ buvo stipri daina, vaikinas finale užėmė keturioliktą vietą, - pirminė M. Kesarevas. - Šiais metais daina „I've Been Waiting for This Night“ yra gera, tačiau ji yra labai tipiška. Tokių dainų „Eurovizijos“ konkurse būna labai daug. Donny Montell daina – viena iš daugelio“.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atvirai: Rusijos žurnalistas apie Donato Montvydo silpnybes ir Rusijos politinius žaidimus „Eurovizijoje“

M. Kesarevo, teigimu šiais metais konkurse yra penkios panašios dainos, tačiau Donny turi vieną kozirį. „Jis puikiai dirba scenoje. Lietuvis nuolat stovi geruose scenos taškuose, aktyviai juda, patenka į reikiamą vietą tinkamu laiku, - konstatavo žurnalistas. - Su kameromis jis dirba labai gerai. Jo pasirodymas tikrai yra sudėtingas, ne kiekvienas gali tuo pačiu metu judėti ir dainuoti. Donny tai pavyksta. Scenoje jis atidirba visu 100 proc. Ar įvertins tai publika? Nežinau“.

REKLAMA

Rusas reziumavo, kad prieš keturis metus Donny Montell į „Euroviziją“ važiavo su stipresne daina, tačiau šiais metais šou yra įspūdingesnis.

Nerimstant žinioms, kad šiais metais Stokholme pagrindinis kandidatas pasimatuoti „Eurovizijos“ karūną yra Rusijos atstovas Sergejus Lazarevas, žurnalistas neskuba švaistyti komplimentų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų